Corona virüs

Fulya Zenginer'den üzücü haber
Fulya Zenginer'den üzücü haber Oyuncu Fulya Zenginer'in sağlık durumu merak uyandırdı.
Ölümden dönen Killa Hakan'dan aylar sonra ilk fotoğraf
Ölümden dönen Killa Hakan'dan aylar sonra ilk fotoğraf Almanya'ya giden rapçi Sefo, bir ay boyunca yoğun bakımda tedavi gören meslektaşı Killa Hakan ile bir araya geldi.
Corona virüs kanseri iyileştirebilir mi?
Corona virüs kanseri iyileştirebilir mi? Dünyada milyonlarca insanın ölmesine neden olan Covid bu defa başka ölümcül bir hastalığın çaresi olarak görülüyor. Laboratuvar çalışmaları, Virüsteki bir proteinin, tedavisi zor akciğer tümörlerini öldürdüğünü ortaya çıkardı.
DSÖ Genel Direktörü: Dünyanın yüzde 90'ı Kovid’e karşı direnç geliştirdi
DSÖ Genel Direktörü: Dünyanın yüzde 90'ı Kovid’e karşı direnç geliştirdi DSÖ Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus tahminlerine göre dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 90'ının Kovid-19'a karşı belirli dirence sahip olduğunu söyledi. Ghebreyesus, direncin enfeksiyon ve aşılamayla oluştuğunu ifade etti.
Bakan Koca: "Corona virüsü ile Influenza birbirine karıştı"
Bakan Koca: "Corona virüsü ile Influenza birbirine karıştı" Corona virüsü ile diğer üst solunum yolu enfeksiyonlarının birbirine karıştığına dikkat çeken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni bir sağlık taramasını uygulamaya koyacaklarını açıkladı.
Yeni Covid-19 varyantı daha tehlikeli olacak
Yeni Covid-19 varyantı daha tehlikeli olacak Dünya çapında 6 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olan corona virüsü salgınıyla ilgili dikkat çekici bir araştırma yapıldı.
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl?
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl? Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın dün yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.