Adım Farah


Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme Demet Özdemir ve Engin Akyürek'i başrolde buluşturan "Adım Farah" dizisinin 1 Mart'ta Fox'ta seyirciyle buluşması bekleniyordu.
Demet Özdemir cephesinden müjdeli haber sevenlerini sevince boğdu
Demet Özdemir cephesinden müjdeli haber sevenlerini sevince boğdu Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hayatını müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile birleştiren oyuncu Demet Özdemir cephesinden gelen müjdeli haber sevenlerini sevince boğdu.
Ekranda reyting savaşı başlıyor! Hangisi galip gelecek?
Ekranda reyting savaşı başlıyor! Hangisi galip gelecek? Ekranda büyük bir reyting yarışı yaşanacak. Aile ve Adım Farah'ın planlanan yayın tarihleri belli oldu.
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber!
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber! Demet Özdemir ile Engin Akyürek’i buluşturan “Adım Farah” dizisiyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı!
Şahmaran'da gizemli Arun'u da Serenay Sarıkaya mı canlandırdı?
Şahmaran'da gizemli Arun'u da Serenay Sarıkaya mı canlandırdı? Gizemli kıyafeti ve sesiyle dizide öne çıkan Arun’a hayat veren oyuncunun kimliği merak konusu olmuştu.
Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in kırmızı halı şovu
Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in kırmızı halı şovu Demet Özdemir ile Engin Akyürek'ten Suudi Arabistan'da kırmızı halı şovu.
Demet Özdemir çekimlerde sesini kaybetti
Demet Özdemir çekimlerde sesini kaybetti Demet Özdemir yeni dizisi "Adım Farah"ta Engincan Akyürek ile başrolde. Önceki akşam eşi Oğuzhan Koç ile bir davete katıldı.