Adım Farah


Farah Zeynep Abdullah 'Adım Farah'tan aylar sonra intikamını aldı
Farah Zeynep Abdullah 'Adım Farah'tan aylar sonra intikamını aldı Dün akşam Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü oynadığı “Bergen” filminin “Adım Farah” dizisinin ikinci sezon açılışına denk gelmesi ilginç bir tesadüfü de akıllara getirdi.
Televizyonda ilk kez ekrana gelen "Bergen" iddialı yapımları solladı
Televizyonda ilk kez ekrana gelen "Bergen" iddialı yapımları solladı Önce sinemada ardından dijitalde gösterilen "Bergen" filmi dün ilk kez atv'de seyirciyle buluştu.
'Adım Farah' dizisi sürpriz transferle ekrana gelecek
'Adım Farah' dizisi sürpriz transferle ekrana gelecek O3 Medya'nın FOX için çektiği "Adım Farah" dizisinin 2. sezon çekimleri başlıyor.
Demet Özdemir DJ sevgilisi sorulunca bozuldu
Demet Özdemir DJ sevgilisi sorulunca bozuldu Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Yunanistan tatili dönüşü görüntülendi.
Ünlü oyuncuların yeni sezon ücretleri belli oldu
Ünlü oyuncuların yeni sezon ücretleri belli oldu Televizyon dünyasında yeni sezona günler kala, ünlü oyuncuların kaşeleri belli oldu. İlk sırada "Aile" dizisinin yıldızları yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ bölüm başına 1.5 milyon lira, partneri Serenay Sarıkaya ise 1.2 milyon lira kazanacak.
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer "Adım Farah" dizisinden Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'lı "Ruhun Duymaz" dizisine oyuncu transferi yapıldı.
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen ayrılıklar! Dizinin fanatikleri şaşkın
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen ayrılıklar! Dizinin fanatikleri şaşkın 14. bölümde sezon finali yapan "Adım Farah" dizisinde bir ayrılık daha yaşandı.