Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı

Adım Farah dizisinde rol alan Engin Akyürek'in hayranları ünlü oyuncunun doğum günü için dünya çapında bir bağış kampanyası başlattı.

Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı

Ekranların aranılan yüzlerinden olan yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, yeni yaşını kutlamak için hazırlanıyor.Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattıAkşam Gazetesi'nin haberine göre Demet Özdemir ile başrollerini paylaştığı "Adım Farah" dizisiyle izleyici karşısına çıkan Engin Akyürek adına hayranlarından anlamlı bir hareket geldi.
Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı - Resim : 2Ünlü oyuncunun hayranları doğum gününü kutlamak için dünya çapında bir bağış kampanyası başlattı.

Akyürek'in ABD, İtalya, Fransa ve Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 38 farklı ülkedeki sevenlerinin destek verdiği kampanyada toplanan bağışlar Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışlanıyor.

TEGV'in "Depremden Etkilenen Çocukların Eğitimine Destek" programına aktarılacak bağışlarla yaklaşık 1.100 çocuğa bir yıllık eğitim desteği sağlanması hedefleniyor.