yardım


İlayda Şeker Adıyaman'da bulunan kuzeni için yardım istedi
İlayda Şeker Adıyaman'da bulunan kuzeni için yardım istedi Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 şiddetindeki deprem birçok can kaybına yol açtı.
Milli güreşçi Taha Akgül: "30-40 güreşçimizin kaldığı bina yıkıldı"
Milli güreşçi Taha Akgül: "30-40 güreşçimizin kaldığı bina yıkıldı" Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Taha Akgül Kahramanmaraş'ta yaşanan depremin ardından 30-40 güreşçinin bulunduğu binanın yıkıldığını ve enkaz altında sporcuların olduğunu açıkladı.
Volkan Demirel'in yardım çığlığı sosyal medyada yankılandı! Yürek yakan sözler
Volkan Demirel'in yardım çığlığı sosyal medyada yankılandı! Yürek yakan sözler Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, yaşanan deprem sonrası sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.
SMA'lı Arya bebeğin kampanyasında yüzde 75 aşıldı!
SMA'lı Arya bebeğin kampanyasında yüzde 75 aşıldı! Isparta'da, Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 tanısı koyulan 5 aylık Hafize Arya Eryılmaz'ın tedavisi için gereken 34 milyon liranın yüzde 75'i, valilik onaylı kampanyada toplandı.
Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi
Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi Yıllar önce "Ezel" dizisinde canlandırdığı rolle milyonların sevdiği bir isim olan zarif oyuncu Sedef Avcı, Todev Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na el uzattı.
10 metrelik çukura düşen vatandaşın imdadına itfaiye yetişti!
10 metrelik çukura düşen vatandaşın imdadına itfaiye yetişti! İstanbul'da sabah saatlerinde parkın hemen yanında bulunan ve etrafı tellerle çevrili 10 metre derinlikteki kanalizasyon çukuruna düşen kişiyi itfaiye ekipleri kurtardı.
Bakan Yanık: "Evde bakım yardımını hesaplara yatırmaya başladık"
Bakan Yanık: "Evde bakım yardımını hesaplara yatırmaya başladık" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Bakıma ihtiyacı olan ağır engelli vatandaşlar ve ailelerine ekonomik destek sağlamak amacıyla bu ay toplam 1 milyar 847 milyon TL evde bakım yardımını hesaplara yatırmaya başladık" dedi.