yardım


Ömer Asaf'tan kendisi gibi kanser hastalarına destek
Ömer Asaf'tan kendisi gibi kanser hastalarına destek İzmir'in Bornova ilçesinde 10 yaşındaki Ömer Asaf Koçak, beyin tümörü nedeniyle 25 kez ameliyat geçirdi.
Gazze’deki geçici iskeleden insani yardımlar devam ediyor
Gazze’deki geçici iskeleden insani yardımlar devam ediyor Gazze Şeridi’ne kurulan geçici iskele yoluyla insani yardımlar sürüyor.
ABD, Ukrayna’ya 400 milyon dolarlık silah yardım paketini duyurdu
ABD, Ukrayna’ya 400 milyon dolarlık silah yardım paketini duyurdu ABD Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna’ya yapılacak 400 milyon dolarlık yeni silah ve teçhizat paketini açıkladı.
Haluk Levent'ten Hasan Can Kaya itirafı
Haluk Levent'ten Hasan Can Kaya itirafı Haluk Levent, Hatay'da AHBAP tarafından inşa edilen bir lisedeki müzik sınıfının tüm masraflarını Hasan Can Kaya'nın üstlendiğini açıkladı.
Almanya, ev alan Türk’e 30 bin Euro verecek
Almanya, ev alan Türk’e 30 bin Euro verecek Almanya’da Hessen Eyaleti, genç çiftleri ev sahibi yapmak için 'ilk evini alanlara' ev ödeneği verecek. Evli ve iki çocuklu bir çift, evi ortak alıyorlarsa 20 bin Euro, 18 yaşının altındaki her çocuk için 5 bin Euro, toplam 30 bin Euro alacak. Çok çocuklu aile daha çok ödenek alıyor.
İstanbul'daki yangında hayatını kaybedenler için 14,5 milyon TL toplandı
İstanbul'daki yangında hayatını kaybedenler için 14,5 milyon TL toplandı Ticaret Bakanı Ömer Bolat, 2 Nisan'da İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde çıkan yangında hayatlarını kaybeden 29 işçinin ailelerine yönelik yardım kampanyasında 14 milyon 500 bin TL toplandığını ve İstanbul Valiliği'ne teslim edildiğini duyurdu.
Türkiye, Gazze'ye en çok insani yardım ulaştıran ülke oldu
Türkiye, Gazze'ye en çok insani yardım ulaştıran ülke oldu Türkiye Gazze Şeridi'nde yaşayan Filistinlilere en çok yardım malzemesi ulaştıran ülke oldu.