yardım


Yaşar İpek'ten 'yardım' eleştirilerine yanıt Türkiye'de birçok bölgede etkili olan orman yangınları ile mücadeleler devam ediyor. Ünlü ünsüz birçok kişi sosyal medyadan yardım kampanyası düzenleyerek afet bölgeleri için ellerin geleni yapıyor.
Doğu Demirkol'dan mağdur ailelere büyük destek Oyuncu ve komedyen Doğu Demirkol, önceki gün Açıkhava'da sahneye çıktı.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden dev yardım 11 gündür devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürerken AHBAP'ın kurucusu ve ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in yardımda bulunduğunu duyurdu. Levent, bağış için ünlü çifte teşekkür etti.
Teoman'dan şaşırtan 'yardım konseri' çıkışı! Teoman, geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşan şarkıcı, "Yardım konseri düşünüyor musunuz?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı.
Zeynep Beşerler: "Sen ruhu kirlenmiş bir varlıksın" Bir dönemin ünlü oyuncularından Zeynep Beşerler orman yangınlarına kayıtsız kalmamıştı. Yangından etkilenen bölgeye hayvanlar için bir kamyon dolusu saman yollamıştı. Bir takipçisi Beşer'i reklam yapmakla suçladı.
Vatandaşlardan Süreyya Yalçın'a büyük tepki Bodrum’da çıkan orman yangını esnasında verdiği tatil pozuyla tepki çeken Süreyya Yalçın, hatasını telafi etmek için yardım göndermişti.
Yasemin Özilhan'dan afet bölgelerine takdir toplayan yardım İş insanı İzzet Özilhan'ın eşi eski manken ve oyuncu Yasemin Özilhan, yangınların yaşandığı afet bölgelerine soğuk tırlar gönderiyor.