yardım


Şükrü Özyıldız'ın iyilik hareketine dünya çapında destek Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, severek kullandığı kişisel eşyalarını, istismara uğrayan çocuklara destek olmak için, iyilik alışverişi platformu Givin’e bağışladı.
Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli'nin iyilik hareketi ses getirdi Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar yoğun istek üzerine ikinci kez bir araya geldi.
Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar'ın yardım hareketi sürüyor Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar, Kansersiz Yaşam Derneği yararına yoğun istek üzerine yeniden bir araya geliyor.
Kayhan Pinç'ten alkışlanacak yardım hareketi "Ezel, Uçurum, Uyanış Büyük Selçuklu, Arıza" gibi dizilerde rol alan şu anda "Çukur" dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu Kayhan Pinç, çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu! Gaziantep'te de tam kapanma uygulamasına rağmen, sosyal yardım paralarını almak isteyenler yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.
Burcu Biricik takipçilerinden 'yardım' istedi "Kırmızı Oda" dizisindeki 'Boncuk' performansının ardından kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan Burcu Biricik şimdilerde "Camdaki Kız" ve "Fatma" dizileri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
Murat Yıldırım'dan duygulandıran yardım hareketi Ekranın ve beyaz perdenin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım'dan duygulandıran yardım hareketi.