yardım


Kanserin pençesine düşen ünlü dizinin yıldızının sağlık durumu nasıl?
Kanserin pençesine düşen ünlü dizinin yıldızının sağlık durumu nasıl? "The Walking Dead" dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Erik Jensen'a 4. evre kolon kanseri teşhisi kondu. Ünlü aktör Erik Jensen'ın ailesi, sosyal medyadan yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu.
Türk Kızılay: "Gazze'de görev yapan yerel ekibimizle iletişim kuramıyoruz"
Türk Kızılay: "Gazze'de görev yapan yerel ekibimizle iletişim kuramıyoruz" Türk Kızılayı Gazze'de ekiple aralarındaki iletişimin kesildiğini bildirdi.
Erdal Özyağcılar'a akıl almaz tehdit!
Erdal Özyağcılar'a akıl almaz tehdit! Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Beşiktaş'ta bir mekanda vale olarak çalışan O.T.'nin maddi olarak zor durumda olduğunu söyleyip yardım istemesi üzerine ona belli aralıklarla maddi yardımda bulunuyordu.
Türkiye'nin Gazze'ye insani yardım sevkiyatı devam ediyor
Türkiye'nin Gazze'ye insani yardım sevkiyatı devam ediyor Türkiye'nin, Gazze'deki siviller için tıbbi ve insani yardımlarını taşıyan 1 askeri kargo uçağı daha sabah saatlerine Ankara'dan hareket etti.
AB'den Ukrayna'ya 1.5 milyar Euro'luk finans desteği
AB'den Ukrayna'ya 1.5 milyar Euro'luk finans desteği Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Ukrayna’ya 1.5 milyar Euroluk finans desteğinin serbest bırakacağını açıkladı. Açıklamada, “Ukrayna'ya makro-finansal yardım olarak 1.5 milyar Euro daha ödedik. Şu ana kadar Ukrayna'ya sağladığımız destek yaklaşık 83 milyar Euro'ya ulaşmıştır” ifadeleri yer aldı.
MSB: "2 yardım uçağı Mısır'a hareket etti"
MSB: "2 yardım uçağı Mısır'a hareket etti" Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Gazze için hazırlanan yardım malzemelerini Mısır'a ulaştırmak üzere Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait 2 uçağın daha hareket ettiğini açıkladı.
Gazze’ye 15 TIR’lık insani yardım
Gazze’ye 15 TIR’lık insani yardım Filistin Kızılayı, Gazze Şeridi’ne insani yardım malzemeleri yüklü 15 TIR’ın ulaştığını duyurdu.