yardım

Hatay'da 30 milyon liralık yardım kolilerini depolayan şüpheli yakalandı
Hatay'da 30 milyon liralık yardım kolilerini depolayan şüpheli yakalandı Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, depremzedelere ulaştırılması gereken yaklaşık 30 milyon lira değerindeki yardım kolilerini depoda saklayıp sattığı öne sürülen Celal Yıldız (44), yakalanıp, tutuklandı.
Aslıhan Gürbüz'den zeytin hasadı paylaşımı
Aslıhan Gürbüz'den zeytin hasadı paylaşımı Zarif oyuncu Aslıhan Gürbüz, tam bir doğa tutkunu olduğu bir kez daha kanıtladı.
Fas'taki depremde can kaybı 2 bin 946’ya yükseldi
Fas'taki depremde can kaybı 2 bin 946’ya yükseldi Fas'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 2 bin 946’ya, yaralıların sayısının ise 5 bin 674’e yükseldiği duyuruldu.
Libya'da sel felaketi! En az 2 bin kişi öldü, 7 bin kişi kayıp
Libya'da sel felaketi! En az 2 bin kişi öldü, 7 bin kişi kayıp Libya'nın doğusunda etkili olan sel felaketinde binlerce kişi hayatını kaybetti, binlercesi de kayboldu. Bölge için acil müdahale çağrıları yapılırken AFAD ekibinin de yardım için bölgeye gideceği kaydedildi.
Bakan Yerlikaya: "İstanbul'da selden etkilenenlere 15 bin TL yardım yapılacak"
Bakan Yerlikaya: "İstanbul'da selden etkilenenlere 15 bin TL yardım yapılacak" İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul'da sel ve su baskınlarından etkilenen ailelere hane başına 15 bin TL yardım ödemesi yapılacağını duyurdu.
Bazı çevrelerin hedef gösterdiği Ebrar Karakurt yoksul çocuklara ablalık yapıyor
Bazı çevrelerin hedef gösterdiği Ebrar Karakurt yoksul çocuklara ablalık yapıyor Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'un mahallelerdeki kız çocuklarına kurduğu voleybol akademisiyle el uzattığı ortaya çıktı.
Saadet Işıl Aksoy'un bilinmeyen marifetleri Instagram'da gündem oldu
Saadet Işıl Aksoy'un bilinmeyen marifetleri Instagram'da gündem oldu Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy arabasının lastiği patlayan komşusuna yardım etti. Lastiği değiştiren Saadet Işıl Aksoy'un o anları sosyal medyada gündem oldu.