yardım

Edis akrabalarını unutmadı
Edis akrabalarını unutmadı Sevilen şarkıcı Edis, şöhret basamaklarını hızla tırmanırken aile ve akraba çevresine gösterdiği vefayla takdir topladı.
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia! Ekranların güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün için Paris'in farklı bir önemi var...
Deprem bölgesindeki bipolar bozukluk hastalarına ilaç desteği
Deprem bölgesindeki bipolar bozukluk hastalarına ilaç desteği Deprem nedeniyle bölgedeki hastaların rahatsızlıklarının yeniden arttığını belirten Prof. Dr. Eker, "Eczanelerin bulunduğu binalar yıkıldı. Hastaların ilaçları enkaz altında kaldı. Bu nedenle ilk anda ilaca ulaşmak zordu. Deprem bölgesindeki hastalara ilaç desteği sağlamak için çalışma yaptık" dedi.
Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi
Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi Yaşadığımız asrın felaketi sonrası ağır bir depresyon geçiren Burcu Esmersoy, iyiliğe sarıldı... Güzel sunucu, Hataylı bir aileye kol kanat gerip onları Ankara’da dayalı döşeli yeni evlerine kavuşturdu.
Ebru Şallı'dan yürek burkan sözler: "Yaşamayan anlayamaz"
Ebru Şallı'dan yürek burkan sözler: "Yaşamayan anlayamaz" 2020’de oğlunu kaybeden Ebru Şallı, depremde evlatlarını kaybeden ailelerin ve annesiz kalan miniklerin acısını derinden hissetti.
Hadise'den yardım konseri atağı!
Hadise'den yardım konseri atağı! Hadise, depremde ebeveyn kaybı yaşayan çocuklar için 5 Mayıs’ta Volkswagen Arena sahnesine çıkacak.
Sertab Erener depremzedeler yararına turneye çıkıyor
Sertab Erener depremzedeler yararına turneye çıkıyor Asrın felaketinin ardından yardım seferberliği başlatan ünlülerden biri de ses sanatçısı Sertab Erener'di.