yardım

AB'den Ukrayna'ya 1.5 milyar Euro'luk finans desteği
AB'den Ukrayna'ya 1.5 milyar Euro'luk finans desteği Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Ukrayna’ya 1.5 milyar Euroluk finans desteğinin serbest bırakacağını açıkladı. Açıklamada, “Ukrayna'ya makro-finansal yardım olarak 1.5 milyar Euro daha ödedik. Şu ana kadar Ukrayna'ya sağladığımız destek yaklaşık 83 milyar Euro'ya ulaşmıştır” ifadeleri yer aldı.
MSB: "2 yardım uçağı Mısır'a hareket etti"
MSB: "2 yardım uçağı Mısır'a hareket etti" Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Gazze için hazırlanan yardım malzemelerini Mısır'a ulaştırmak üzere Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait 2 uçağın daha hareket ettiğini açıkladı.
Gazze’ye 15 TIR’lık insani yardım
Gazze’ye 15 TIR’lık insani yardım Filistin Kızılayı, Gazze Şeridi’ne insani yardım malzemeleri yüklü 15 TIR’ın ulaştığını duyurdu.
MSB: "Gazze'ye yardım paketleri uçaklara yükleniyor"
MSB: "Gazze'ye yardım paketleri uçaklara yükleniyor" Milli Savunma Bakanlığı, yardım malzemelerinin bulunduğu ilk uçağın Mısır'a hareket ettiğini bildirdi.
Beren Saat'ten sosyal medyada iyilik hareketi
Beren Saat'ten sosyal medyada iyilik hareketi Zarif oyuncu Beren Saat; sosyal medyada iyilik hareketi başlattı.
Türkiye'den, Gazze'ye sağlık malzemesi yardımı
Türkiye'den, Gazze'ye sağlık malzemesi yardımı Sağlık Bakanlığı'nca, Gazze'deki sivillere sağlık desteği vermek için görevlendirilen 20 kişilik uzman ekip ile hazırlanan ilaç ve tıbbi malzemeler, Mısır'a gitmek üzere Esenboğa Havalimanı'ndan havalandı.
Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı
Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı Adım Farah dizisinde rol alan Engin Akyürek'in hayranları ünlü oyuncunun doğum günü için dünya çapında bir bağış kampanyası başlattı.