Engin Akyürek


Sefirin Kızı dizisinde dengeleri değiştirecek transfer Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün ardından "Sefirin Kızı" dizisine bomba bir isim daha katıldı.
Ayrılıklar 'Sefirin Kızı'na yaramadı İlk sezonundan bu yana büyük heyecanla takip edilen Sefirin Kızı dizisi son dönemlerdeki ayrılıkların ardından reytinglerde geriye düştü.
Kadrosuna Tuba Büyüküstün'ü dahil eden "Sefirin Kızı"nda olay gelişme Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı, Star’ın sevilen dizisi, "Sefirin Kızı"nın 38. yeni bölüm ayrıntıları ve fotoğrafları yayınlandı.
Tuba Büyüküstün'ün 5 milyonluk sevinci! "Sefirin Kızı" dizisinin Nare'si Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeni ile diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Neslihan Atagül'ün ayrılmasının ardından yerine bir dönem "Kara Para Aşk" dizisinde Engin Akyürek ile başrol olarak yer alan Tuba Büyüküstün getirildi.
Uraz Kaygılaroğlu "Sefirin Kızı" dizisine veda etti Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı dizisinde peş peşe iki büyük ayrılık yaşandı.
Tuba Büyüküstün ekrana dönme kararını nasıl aldı? Neslihan Atagül başrol oynadığı ‘Sefirin Kızı’ dizisinden hastalığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Çok geçmeden yerine Tuba Büyüküstün’ün geldiği açıklanmıştı.
Tuba Büyüküstün "Sefirin Kızı"yla ekrana dönüyor! Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığı "Sefirin Kızı" dizisinde Tuba Büyüküstün rol alacak.