Engin Akyürek


Müzmin bekar Engin Akyürek'ten flaş aşk açıklaması
Müzmin bekar Engin Akyürek'ten flaş aşk açıklaması Dijitalde yayınlanan 'Kaçış' dizisinin hem senaryosunu yazan hem de başrolünde yer alan oyuncu Engin Akyürek'ten flaş aşk açıklaması geldi.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
İrem Helvacıoğlu ve yakışıklı aşkının tatil planı hazır
İrem Helvacıoğlu ve yakışıklı aşkının tatil planı hazır Engin Akyürek'le başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanan 'Kaçış' dizisinde yer alan oyuncu İrem Helvacıoğlu, sevgilisi Yolaç Özcan'la görüntülendi.
Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan 'Kaçış' tanıtıldı
Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan 'Kaçış' tanıtıldı İrem Helvacıoğlu'yla Engin Akyürek'in başrolünde oynadığı dijital platformda yer alacak Kaçış dizisinin tanıtımı, önceki akşam yapıldı.
Türk yıldızlara dijital talep
Türk yıldızlara dijital talep Tüm dünyada popüler olan Türk yapımları, Türk oyunculara olan hayranlığı da beraberinde getirdi.
Engin Akyürek'ten iki proje birden
Engin Akyürek'ten iki proje birden Netflix, Disney Plus'ın Engin Akyürek'li lansman projesi "Kaçış"ı duyurmasının hemen ardından attığı adımla dikkat çekti.
Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan 'Kaçış' merak uyandırdı
Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan 'Kaçış' merak uyandırdı Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan 'Kaçış' isimli yapım dijitalde yayınlanacak.