Engin Akyürek


Engin Akyürek nikahlanıyor mu?
Engin Akyürek nikahlanıyor mu? 'Kaçış' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Akyürek'in özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
Engin Akyürek Johnny Depp'i geride bıraktı!
Engin Akyürek Johnny Depp'i geride bıraktı! Oyuncu Engin Akyürek, Johnny Depp ve Adam Lambert'in de yer aldığı listede birinci geldi.
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular Başrolünü oynadığı dizilerle Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da çok ünlü olan Engin Akyürek'in "Kaçış" dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
'Ölene Kadar' dizisinin uyarlaması Tayland'da büyük ilgi gördü
'Ölene Kadar' dizisinin uyarlaması Tayland'da büyük ilgi gördü Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'in yer aldığı ‘Ölene Kadar' dizisinin Tayland uyarlaması yapıldı. Dizi reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldı.
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan "Kaçış" adlı dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
İrem Helvacıoğlu'nun 'Kaçış' heyecanı
İrem Helvacıoğlu'nun 'Kaçış' heyecanı "Kaçış" adlı dizide Engin Akyürek ile rol almaya hazırlanan İrem Helvacıoğlu, heyecanlı olduğunu söyledi.
Onur Bay sürpriz projenin kadrosuna katıldı
Onur Bay sürpriz projenin kadrosuna katıldı O3 Medya’nın Disney Plus için hazırladığı "Kaçış" dizisinin hazırlıkları sürüyor.