Engin Akyürek


İrem Helvacıoğlu'nun 'Kaçış' heyecanı "Kaçış" adlı dizide Engin Akyürek ile rol almaya hazırlanan İrem Helvacıoğlu, heyecanlı olduğunu söyledi.
Onur Bay sürpriz projenin kadrosuna katıldı O3 Medya’nın Disney Plus için hazırladığı "Kaçış" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek'in sürpriz buluşması Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu yeni projelerinde iki savaş muhabirine hayat verecek.
Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Engin Akyürek’e yaş gününde büyük sürpriz! Engin Akyürek’in yaşgünü için düzenlenen kampanya, gençlere umut oldu. Hayranları, Akyürek adına Darüşşafakalı öğrenciler için uluslararası bir bağış kampanyası düzenledi.
Engin Akyürek'in dijital hazırlığı Engin Akyürek'in yeni dizisi dijitalde seyirciyle buluşacak.
Engin Akyürek cephesinden konuşulacak haber! Sefirin Kızı” dizisini bitirdikten sonra “Yolun Açık Olsun” filminde Tolga Sarıtaş’la başrolü paylaşan Engin Akyürek “Kaçış” adlı diziye hazırlanıyor.