Engin Akyürek


Ünlü oyuncuların yeni sezon ücretleri belli oldu
Ünlü oyuncuların yeni sezon ücretleri belli oldu Televizyon dünyasında yeni sezona günler kala, ünlü oyuncuların kaşeleri belli oldu. İlk sırada "Aile" dizisinin yıldızları yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ bölüm başına 1.5 milyon lira, partneri Serenay Sarıkaya ise 1.2 milyon lira kazanacak.
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer "Adım Farah" dizisinden Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'lı "Ruhun Duymaz" dizisine oyuncu transferi yapıldı.
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak?
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak? Disney Plus'ın yayınlamaktan vazgeçtiği yerli içeriklerinin ve anlaşma yapan starların kaderi ne olacak?
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen ayrılıklar! Dizinin fanatikleri şaşkın
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen ayrılıklar! Dizinin fanatikleri şaşkın 14. bölümde sezon finali yapan "Adım Farah" dizisinde bir ayrılık daha yaşandı.
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen gelişme! Bu ayrılığı kimse beklemiyordu
'Adım Farah' dizisinde beklenmeyen gelişme! Bu ayrılığı kimse beklemiyordu Demet Özdemir ile Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı "Adım Farah" dizisinde yeni sezon öncesi bir ayrılık yaşandı.
Disney Plus'un Türk yıldızlarının projeleri rafa mı kalktı?
Disney Plus'un Türk yıldızlarının projeleri rafa mı kalktı? Geçen yıl 14 Haziran'da Türkiye pazarına giren Disney Plus cephesinde önemli bir karar alındı.
Konuşulan iddia doğru çıktı! Demet Özdemir gözleri parlayarak doğruladı!
Konuşulan iddia doğru çıktı! Demet Özdemir gözleri parlayarak doğruladı! Bir süredir Yunanistan'da bulunan Demet Özdemir; hakkında konuşulanlara tek tek yanıt verdi.