Engin Akyürek

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'i buluşturan proje! Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ü bir araya getiren "Sefirin Kızı"ndan ilk kareler ortaya çıktı.
Engin Akyürek'in düğün neşesi! Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Engin Akyürek, yine gönülleri fethetti. Yakışıklı oyuncu, kardeşinin düğününe katılıp tüm akrabalarıyla halay çekti. Akyürek’in bu halleri ‘Türkiye’nin gibi, ailesinin de starı Engin’ dedirtti..
Engin Akyürek'e 'yeni aşk' soruldu Yakışıklı aktör Engin Akyürek, Suadiye'de bir eğlence mekanından çıkarken görüntülendi.
"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisiyle ilgili flaş gelişme ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, Fransa’da düzenlenen Soap Ödülleri’nde ‘en iyi uluslararası dizi’ kategorisinde yarışıyor. Başrol oyuncuları Beren Saat ve Engin Akyürek de ‘en iyi uluslararası oyuncu’ kategorisinde ödüle aday.
Engin Akyürek'i yeni sezon heyecanı sardı Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, "Sefirin Kızı" diziyle ekranlara dönüyor. Engin Akyürek, 'Sancar' karakteri ile hayranlarının karşısında olacak.
Ünlü oyuncular alacakları ücretlerle dudak uçuklattı! Yeni sezonda ekranda olacak olan Tolgahan Sayışman, Engin Altan Düzyatan ve Engin Akyürek dizileri henüz yayımlanmadan alacakları ücretler konuşuldu.
Engin Akyürek bir servet kazanacak! Yeni sezonda ekrana dönecek olan oyuncu Engin Akyürek'in "Sefirin Kızı" adlı diziden ne kadar kazanacağı belli oldu.