Engin Akyürek

'Kara Para Aşk' dizisi Almanya'da ilk beşte
'Kara Para Aşk' dizisi Almanya'da ilk beşte Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrolünü paylaştığı 'Kara Para Aşk' dizisi yurt dışı başarılarına devam ediyor.
Sefirin Kızı 7 ülkede gösterilmeye devam ediyor
Sefirin Kızı 7 ülkede gösterilmeye devam ediyor Ekranlara veda eden başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı "Sefirin Kızı" dizisi yurt dışı başarılarına devam ediyor.
Engin Akyürek nikahlanıyor mu?
Engin Akyürek nikahlanıyor mu? 'Kaçış' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Akyürek'in özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
Engin Akyürek Johnny Depp'i geride bıraktı!
Engin Akyürek Johnny Depp'i geride bıraktı! Oyuncu Engin Akyürek, Johnny Depp ve Adam Lambert'in de yer aldığı listede birinci geldi.
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular Başrolünü oynadığı dizilerle Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da çok ünlü olan Engin Akyürek'in "Kaçış" dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
'Ölene Kadar' dizisinin uyarlaması Tayland'da büyük ilgi gördü
'Ölene Kadar' dizisinin uyarlaması Tayland'da büyük ilgi gördü Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'in yer aldığı ‘Ölene Kadar' dizisinin Tayland uyarlaması yapıldı. Dizi reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldı.
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan "Kaçış" adlı dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.