Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün'ün yürek burkan vedası
Tuba Büyüküstün'ün yürek burkan vedası Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün geçtiğimiz aylarda projeden ayrılan Neslihan Atagül'ün yerine dahil olduğu ve Engin Akyürek'le birlikte başrolü paylaştığı Sefirin Kızı dizisine veda paylaşımı yaptı.
"Sefirin Kızı" dizisine 'Tuba Büyüküstün'süz final!
"Sefirin Kızı" dizisine 'Tuba Büyüküstün'süz final! Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün başrolünde yer aldığı ‘Sefirin Kızı' final yapıyor.
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
Flaş!.. Sefirin Kızı dizisi final yapacak!
Flaş!.. Sefirin Kızı dizisi final yapacak! Uzun süredir ekrandan uzak olan Tuba Büyüküstün; Neslihan Atagül'ün projeden ayrılmasıyla "Sefirin Kızı" dizisine dahil olmuştu.
Tuba Büyüküstün: "Engin ile artık eşitiz"
Tuba Büyüküstün: "Engin ile artık eşitiz" Yıllar sonra Engin Akyürek ile "Sefirin Kızı" adlı dizide buluşan Tuba Büyüküstün, rol arkadaşının Instagram hesabı açmasıyla rahat bir nefes aldı.
Engin Akyürek'ten sosyal medya atağı!
Engin Akyürek'ten sosyal medya atağı! Şimdilerde 'Sefirin Kızı' adlı dizide başrol onayan Engin Akyürek, sosyal medya kullanmayan nadir ünlülerden biriydi. Hayranlarının ısrarına daha fazla dayanamayan Engin Akyürek sonunda Instagram hesabı açtı.
Berker Güven zirveye oturdu
Berker Güven zirveye oturdu Yakışıklı oyuncu Berker Güven, sosyal medyanın zirvesinden inmiyor.