Engin Akyürek

Latin Amerika'ya Türk damgası
Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Engin Akyürek’e yaş gününde büyük sürpriz!
Engin Akyürek’e yaş gününde büyük sürpriz! Engin Akyürek’in yaşgünü için düzenlenen kampanya, gençlere umut oldu. Hayranları, Akyürek adına Darüşşafakalı öğrenciler için uluslararası bir bağış kampanyası düzenledi.
Engin Akyürek'in dijital hazırlığı
Engin Akyürek'in dijital hazırlığı Engin Akyürek'in yeni dizisi dijitalde seyirciyle buluşacak.
Engin Akyürek cephesinden konuşulacak haber!
Engin Akyürek cephesinden konuşulacak haber! Sefirin Kızı” dizisini bitirdikten sonra “Yolun Açık Olsun” filminde Tolga Sarıtaş’la başrolü paylaşan Engin Akyürek “Kaçış” adlı diziye hazırlanıyor.
Engin Akyürek’in yeni projesinin detayları belli oldu
Engin Akyürek’in yeni projesinin detayları belli oldu "Sefirin Kızı" dizisi bittikten sonra “Yolun Açık Olsun” filminde Tolga Sarıtaş’la başrolü paylaşan Engin Akyürek’in yeni projesinin detayları belli oldu.
Engin Akyürek dijital proje çekecek
Engin Akyürek dijital proje çekecek Geniş bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'in sıradaki projesi şimdiden merak konusu oldu.
Engin Akyürek: "Zıpkına değil, sevgiye gelirler"
Engin Akyürek: "Zıpkına değil, sevgiye gelirler" Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, 'Yolun Açık Olsun' filminin çekimlerine devam ediyor.