Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber!

Demet Özdemir ile Engin Akyürek’i buluşturan “Adım Farah” dizisiyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı!

Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber!

Demet Özdemir, “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ardından ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Bu arada dijitalde yayınlanan “Aşk Taktikleri” ve “Dünyayla Benim Aramda” dizilerini çeken güzel oyuncu senaryosunu çok sevdiği yeni dizisi “Adım Farah”la yakında seyirci karşısına çıkacak.Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber!


O3 Medya imzalı dizide mesleği doktorluk olan göçmen bir kadına hayat veren Özdemir’in projesinin yayın günü merak konusu…Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber! - Resim : 2TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre eğer son dakika bir değişiklik olmazsa “Adım Farah” dizisi Çarşamba günleri seyirciyle buluşacak.

Demet Özdemir’in de gönlünden geçen yayın gününün Çarşamba olduğu konuşuluyor.Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber! - Resim : 3

Bunda güzel oyuncunun son yıllardaki bütün dizilerinin de çarşamba günleri yayınlanmasının etkisi büyük… “No: 309”, “Erkenci Kuş”, Doğduğun Ev Kaderindir” dizilerinin yayın günleri hep çarşambaydı.


Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber! - Resim : 4


Ayrıca Demet Özdemir’in Disney Plus’ta yayınlanan “Dünyayla Benim Aramda” dizisi de Çarşamba günleri seyirciyle buluşmuştu.