Ahmet Kural

Ahmet Kural yeni rolüne belgeselle hazırlandı
Ahmet Kural yeni rolüne belgeselle hazırlandı "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinde rol almaya hazırlanan Ahmet Kural, sete çıkmadan önce 1963 yılında Kıbrıs'ta yaşanan Kanlı Noel üzerine araştırmalar yaptığını söyledi.
Ahmet Kural’ın 5 yıla kadar hapsi istendi
Ahmet Kural’ın 5 yıla kadar hapsi istendi Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı gerekçesiyle verilen hapis cezasının bozulmasının ardından oyuncu Ahmet Kural yeniden yargılandı. Savcı, Kural'ın 'basit yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapsini talep etti.
Çağla Gizem Çelik Ahmet Kural'ın hasretine dayanamadı
Çağla Gizem Çelik Ahmet Kural'ın hasretine dayanamadı Ahmet Kural başrollerini Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan ile paylaştığı yeni dizisi için bir süredir Kıbrıs’ta...
Ahmet Kural yeni görüntüsüyle şaşırttı
Ahmet Kural yeni görüntüsüyle şaşırttı Pelin Karahan ve Serkan Çayoğlu ile birlikte "Bir Zamanlar Kıbrıs" adlı dönem dizisinde rol alan Ahmet Kural, setten karesini sosyal medya hesabından paylaştı.
Sıla'yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural yeniden yargılanacak
Sıla'yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural yeniden yargılanacak İstinaf Mahkemesi, Sıla'yı darp ettiği iddiasıyla üç ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezası alan Ahmet Kural ile ilgili yerel mahkemenin verdiği kararı bozdu.
Ünlü oyuncular Kıbrıs'ta karantinada!
Ünlü oyuncular Kıbrıs'ta karantinada! TMC Film'in TRT1 için çekeceği "Kıbrıs Ada Kışı" dizisinin oyuncuları yılbaşı sonrası adaya uçtu.
Ahmet Kural ve sevgilisi Erdim çiftiyle buluştu
Ahmet Kural ve sevgilisi Erdim çiftiyle buluştu Ünlü oyuncuların sürpriz ziyaretinden kareye hayranları yoğun ilgi gösterdi.