Ahmet Kural


Yılmaz Gruda'nın cenazesinin ardından ünlü isimden gözyaşlarına boğan paylaşım
Yılmaz Gruda'nın cenazesinin ardından ünlü isimden gözyaşlarına boğan paylaşım 94 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için, dün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi.
Yeni evli Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarıyla mavi tura çıktı
Yeni evli Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarıyla mavi tura çıktı Bodrum'da evlenen Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik, balayından sonra arkadaşlarıyla birlikte mavi tura çıktı.
Düğünde gözler onları aradı! Ünlü isimlerin 'kardeşliği' mazi mi oldu?
Düğünde gözler onları aradı! Ünlü isimlerin 'kardeşliği' mazi mi oldu? Ünlü oyuncu Ahmet Kural'ın düğününe "Kardeş Payı" dizisindeki rol arkadaşları Murat Cemcir ile Seda Bakan'ın katılmaması dikkat çekti.
Ahmet Kural - Çağla Gizem Çelik çifti evlendi
Ahmet Kural - Çağla Gizem Çelik çifti evlendi Ahmet Kural, 4 yıldır birlikte olduğu Çağla Gizem Çelik ile Bodrum’da düzenlenen düğün ile dünya evine girdi.
Ahmet Kural'ın balayından sonra planı hazır
Ahmet Kural'ın balayından sonra planı hazır Bugün avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'le nikah masasına oturacak olan Ahmet Kural, yeni bir projeye başlıyor.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in nikah tarihi belli oldu
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in nikah tarihi belli oldu Oyuncu Ahmet Kural ile avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'ten beklenen nikah davetiyesi geldi.
Çağla Gizem Çelik ile Ahmet Kural'ın "nikah gerçeği" ortaya çıktı!
Çağla Gizem Çelik ile Ahmet Kural'ın "nikah gerçeği" ortaya çıktı! 'Çalgı Çengi', 'İşler Güçler', 'Kardeş Payı' gibi yapımlarda rol alan Ahmet Kural ile avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik, dört yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırıyor.