Ahmet Kural


Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor
Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor TMC Film’in TRT için çektiği "Kıbrıs Zafere Doğru" bu sezon cuma akşamları seyirciyle buluşuyor.
Ahmet Kural'dan sevgilisiyle aşk pozu
Ahmet Kural'dan sevgilisiyle aşk pozu "Kıbrıs: Zafere Doğru" dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin ile aşk dolu pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.
Ahmet Kural'dan sürpriz nikah açıklaması!
Ahmet Kural'dan sürpriz nikah açıklaması! Oyuncu Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile Bodrum tatiline devam ediyor. Çift, önceki gün Torba’da görüntülendi.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik evleniyor
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik evleniyor Oyuncu Ahmet Kural ile bir süredir birlikte olduğu avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in evlenecekleri iddia edildi.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tekne tatili sürüyor
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tekne tatili sürüyor Ahmet Kural ve avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in Bodrum tatili tam gaz devam ediyor.
'Bir Zamanlar Kıbrıs' oyuncuları Bodrum'da buluştu
'Bir Zamanlar Kıbrıs' oyuncuları Bodrum'da buluştu TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinin 'Kemal Dereli'si Ahmet Kural ve 'İnci'si Pelin Karahan, Bodrum'da bir araya geldi.
Ahmet Kural ve sevgilisi Çeşme'de görüntülendi
Ahmet Kural ve sevgilisi Çeşme'de görüntülendi Oyuncu Ahmet Kural ve sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in Bodrum tatili devam ediyor. Sevgililer, önceki gün Torba'da lüks bir otelin plajında görüntülendi.