Ahmet Kural


Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tiyatro keyfi
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tiyatro keyfi Ünlü oyuncu Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile geçtiğimiz akşam Trump Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
"Kıbrıs Zafere Doğru" ekrana veda ediyor
"Kıbrıs Zafere Doğru" ekrana veda ediyor Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Kıbrıs Zafere Doğru” dizisi finale doğru yaklaşıyor.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten sürpriz nikah haberi!
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten sürpriz nikah haberi! Türk Sineması'nda "Düğün Dernek" serisiyle gişe rekorları kıran başarılı oyuncu Ahmet Kural, evlilik için geri sayıma başladı.
Ahmet Kural'ın 1 yıl 4 ay 20 günlük hapis cezası kesinleşti
Ahmet Kural'ın 1 yıl 4 ay 20 günlük hapis cezası kesinleşti İstinaf Mahkemesi, Ahmet Kural'ın Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği gerekçesiyle yerel mahkeme tarafından ikinci kez yargılandığı davada, “hakaret”, “yaralama” ve “tehdit” suçlarından toplamda 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılmasına ilişkin kararı onadı.
Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor
Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor TMC Film’in TRT için çektiği "Kıbrıs Zafere Doğru" bu sezon cuma akşamları seyirciyle buluşuyor.
Ahmet Kural'dan sevgilisiyle aşk pozu
Ahmet Kural'dan sevgilisiyle aşk pozu "Kıbrıs: Zafere Doğru" dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin ile aşk dolu pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.
Ahmet Kural'dan sürpriz nikah açıklaması!
Ahmet Kural'dan sürpriz nikah açıklaması! Oyuncu Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile Bodrum tatiline devam ediyor. Çift, önceki gün Torba’da görüntülendi.