Ahmet Kural


Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tekne tatili sürüyor Ahmet Kural ve avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in Bodrum tatili tam gaz devam ediyor.
'Bir Zamanlar Kıbrıs' oyuncuları Bodrum'da buluştu TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinin 'Kemal Dereli'si Ahmet Kural ve 'İnci'si Pelin Karahan, Bodrum'da bir araya geldi.
Ahmet Kural ve sevgilisi Çeşme'de görüntülendi Oyuncu Ahmet Kural ve sevgilisi Çağla Gizem Çelik'in Bodrum tatili devam ediyor. Sevgililer, önceki gün Torba'da lüks bir otelin plajında görüntülendi.
Flaş!.. Ahmet Kural cezaevine mi giriyor? Eski sevgilisi Sıla'yı darp ettiği gerekçesiyle üç suçtan toplam 1 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural, hakkında verilen karar için İstinaf Mahkemesi’ne başvurmuştu. Yapılan yargılamada Ahmet Kural’ın cezası belli oldu. Yeniden yargılanan Kural, bu kez de aynı cezaya çarptırıldı.
Sıla-Ahmet Kural davasında karar çıktı Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp, hareket ve tehdit ettiği gerekçesiyle 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Ahmet Kural-Sıla davasında dinlenen tanıktan şok eden ifade Oyuncu Ahmet Kural’ın müzisyen Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla yargılandığı davada dinlenen tanık Ç.Y., "Sesleri net bir şekilde duyduk. Sıla 'Yapma' diye bağırıyordu. Ahmet Kural, ‘Seni öldürürüm. O...sun. Dayak istiyorsun sen' dedi" iddiasında bulundu.
Ahmet Kural'ın ikinci yıl mutluluğu 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan Ahmet Kural, dizinin sezon finali yapmasıyla kız arkadaşı Çağla Gizem Şahin ile ABD’ye uçtu.