Ahmet Rıfat Şungar


Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu!
Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu! Geçen yıl “Sefirin Kızı”nın ardından “Erşan Kuneri” dizisini çeken Uraz Kaygılaroğlu hiç ara vermeden sezon başında da “Üç Kuruş” dizisine başlamıştı.
Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu
Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu Ünlü yönetmen Reha Erdem, yeni filmi ‘Neandria'nın çekimlerine başladı.
Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme
Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme Ay Yapım yakında sete çıkacak "Üç Kuruş" dizisi için çalışmalarını hızlandırdı.
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber!
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber! "Menajerimi Ara" dizisi 45. Bölümde ekrana veda etti. Sevilen dizinin oyuncuları da başarılı performanslarıyla hafızalarda yer etti...
'Saklı' dizisi sete çıktı
'Saklı' dizisi sete çıktı Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu Fırat Çelik, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Bir mekanda kahve içen Fırat Çelik, bir yandan da dijital bir platformda yayınlanacak yeni dizisi 'Saklı' için okuma provası yaptı.
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor Dünyada izlenme rekorları kıran 'The Affair' dizisinden uyarlanacak olan 'Saklı' dizisinin kadrosu tamamlandı.