Ahmet Rıfat Şungar


Pınar Deniz'in sürpriz projesinden ilk kareler!
Pınar Deniz'in sürpriz projesinden ilk kareler! Pınar Deniz'in başrolünü oynadığı "Aktris" dizisi Disney Plus'ta seyirciyle buluşacak.
Oyuncu Tolga Tekin iddialı diziye dahil oldu
Oyuncu Tolga Tekin iddialı diziye dahil oldu Bir çok ünlü oyuncuyu kadrosunda buluşturan "Süperstar" dizisine Tolga Tekin konuk oldu.
Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu!
Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu! Geçen yıl “Sefirin Kızı”nın ardından “Erşan Kuneri” dizisini çeken Uraz Kaygılaroğlu hiç ara vermeden sezon başında da “Üç Kuruş” dizisine başlamıştı.
Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu
Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu Ünlü yönetmen Reha Erdem, yeni filmi ‘Neandria'nın çekimlerine başladı.
Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme
Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme Ay Yapım yakında sete çıkacak "Üç Kuruş" dizisi için çalışmalarını hızlandırdı.
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber!
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber! "Menajerimi Ara" dizisi 45. Bölümde ekrana veda etti. Sevilen dizinin oyuncuları da başarılı performanslarıyla hafızalarda yer etti...
'Saklı' dizisi sete çıktı
'Saklı' dizisi sete çıktı Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.