Ahmet Tatlı


Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı!
Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı! Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.
İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet Tatlı'yı neden yok saydı?
İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet Tatlı'yı neden yok saydı? Kızı Gülşen ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet hariç çocuklarının hepsinden bahsederek "Bunların duası bana yeter de artar bile" dedi.
İbrahim Tatlıses'e ilk eşi ve oğlundan tepki
İbrahim Tatlıses'e ilk eşi ve oğlundan tepki İbrahim Tatlıses'in "Hastayım, kimse yanımda yok" sözlerine ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'ten cevap geldi: "Biz elimizden geleni yaptık, kişi kendi kötü olmayı seçti!"
Ahmet Tatlı'nın kritik beyin ameliyatında bilinmeyen gerçek
Ahmet Tatlı'nın kritik beyin ameliyatında bilinmeyen gerçek İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı, 10 gün önce kritik bir beyin ameliyatı geçirmişti.
Ahmet Tatlı sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi
Ahmet Tatlı sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, geçen günlerde zor bir beyin ameliyatı geçirdi. Tatlı, "6 saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı" dedi.
Beyin ameliyatı geçiren Ahmet Tatlı'nın sağlık durumu nasıl?
Beyin ameliyatı geçiren Ahmet Tatlı'nın sağlık durumu nasıl? Beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet'in sağlık durumunu annesi Adalet Sara, açıkladı.
Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi
Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi.