İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlı'ya zehir zemberek sözler

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlanan Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Tatlıses,"Vurulduğum gün Ahmet gidip şirkettin kasasındaki paraları boşalttı" iddiasını dile getirdi.

İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlı'ya zehir zemberek sözler

Büyük oğlu Ahmet Tatlı ile arası açık olan İbrahim Tatlıses dün sosyal medya hesabından ‘Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır.’ mesajını paylaştı.

Sitem dolu mesaja Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’dan "Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun" cevabı geldi.

"Beyaz Magazin" programında sanatçı Pınar Eliçe konuya dair, "Ölümlü dünya kardeşim. Bugün varız, yarın yokuz. Gidin Adalet Hanım'dan Ahmet'ten hellalik alın" yorumunda bulundu.

Eliçe'nin yorumu üzerine İbrahim Tatlıses yayına bağlandı.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (VİDEO)

Eski eşine ve oğluna sitem eden Tatlıses canlı yayında çok konuşulacak açıklamalara imza attı:

"45 senedir ayrılmışım 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar.

Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim.

En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz…

Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı?

Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum’dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim.

Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direk şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor?

Neden benim ellerim kasılıyor, hep içime atıyorum diye. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun."