İbrahim Tatlıses


Ayşegül Yıldız önce tanımadı sonra 'Tanıyorum Bursalı kardeşimiz' dedi!
Ayşegül Yıldız önce tanımadı sonra 'Tanıyorum Bursalı kardeşimiz' dedi! Dün bir davette görüntülenen Ayşegül Yıldız, adının birlikte anıldığı Semih Öztürk sorulunca birbirinden çok farklı iki yanıt vererek şoke etti.
İzmir'deki büyük yangında İbrahim Tatlıses'in de evi kül oldu!
İzmir'deki büyük yangında İbrahim Tatlıses'in de evi kül oldu! İbrahim Tatlıses'in Narlıdere ilçesindeki Folkart Sitesi’nde bulunan evinin de bulunduğu lüks sitedeki yangın korku dolu anlar yaşattı.
Ahmet Tatlı'dan babası İbrahim Tatlıses'e olay gönderme!
Ahmet Tatlı'dan babası İbrahim Tatlıses'e olay gönderme! Ahmet Tatlı, küs olduğu babası İbrahim Tatlıses'in yerine onun sesinin birebir benzer olan Serkan Kaya'nın "Paşa Gönlüm" şarkısını manidar bir sözle yayınladı.
Ahmet Tatlı'dan zehir zemberek sözler, Perihan Savaş beğendi!
Ahmet Tatlı'dan zehir zemberek sözler, Perihan Savaş beğendi! Babası İbrahim Tatlıses'le küs olan Ahmet Tatlı, paylaştığı manidar sözlerle yine dikkatleri üzerine çekti.
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..."
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..." Bir açılışa katılan Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Perihan Savaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İbrahim Tatlıses'in çalışanına şoke eden tehdit: "Bu kanı dökeceğim"
İbrahim Tatlıses'in çalışanına şoke eden tehdit: "Bu kanı dökeceğim" İbrahim Tatlıses'e ait Tatlıses Prodüksiyon şirketini arayan ve isminin Ercan Y. olduğu belirlenen bir vatandaş, ünlü sanatçıya yazdığı şiiri göstermek için ulaştıramayınca tehditler savurdu.
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt!
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt! Ahmet Hakan'ın Gülşen ve Tarkan gibi şarkıcıların siyaset üstü kalması gerektiğine ilişkin ifadesine tepki gösteren Fatih Altaylı, Yavuz Bingöl, İbrahim Tatlıses örneklerini verip tepki gösterdi.