İbrahim Tatlıses


İbrahim Tatlıses'i dolandıran müdüre hapis şoku!
İbrahim Tatlıses'i dolandıran müdüre hapis şoku! İbrahim Tatlıses'in şirketinde genel müdür olarak çalışan Fulya Akbay'ın ünlü sanatçıyı dolandırdığı ortaya çıktı.
İdo Tatlıses: "İzbandut gibi zaten"
İdo Tatlıses: "İzbandut gibi zaten" Geçtiğimiz aylarda evlenen İdo ve Yasemin Tatlıses çifti, Vadi İstanbul'da bir mekan çıkışı görüntülendi.
İbrahim Tatlıses ve Sibel Gökçe arasındaki davada karar verildi
İbrahim Tatlıses ve Sibel Gökçe arasındaki davada karar verildi İbrahim Tatlıses, eski oryantal Sibel Gökçe’ye açtığı tazminat davasını ikinci kez kazandı.
Hülya Avşar: "Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil"
Hülya Avşar: "Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil" Geçtiğimiz haftalarda Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bulmuş ve İbrahim Tatlıses 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü almaya layık görülmüştü. Bu durum sosyal medyada eleştirilere neden olmuştu.
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ekim ayında gösterişli bir düğün ile evlenmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması düğüne damga vurmuştu.
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak Şarkıcı İdo Tatlıses'in güzel eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı.
Sevenleri Müslüm Gürses'i unutmadı
Sevenleri Müslüm Gürses'i unutmadı Dijital müzik platformu Fizy'de Ekim ayının ‘en'leri belli oldu.