İbrahim Tatlıses


İdo Tatlıses'ten bir ilk
İdo Tatlıses'ten bir ilk Şarkıcı İdo Tatlıses, İbrahim Tatlıses’in sevilen şarkısı ‘Mavişim’i yeniden okuyarak ilk kez babasının bir şarkısını yeniden yorumlamış oldu.
Müge ve Gülşen'den "İbrahim bey çok kibar biri" diyen Ayşegül Yıldız'a salvo!
Müge ve Gülşen'den "İbrahim bey çok kibar biri" diyen Ayşegül Yıldız'a salvo! Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt eski eşi İbrahim Tatlıses ile ilgili “İbrahim Bey, kadın döven, zorba biri olarak yansıtılıyor. Aslında çok kibar biri. Ben hiç şiddet görmedim” diyen Ayşegül Yıldız'a tepki gösterdi.
Fakıbaba'ya ateş püsküren Tatlıses eski paylaşımlarını silmeyi unuttu!
Fakıbaba'ya ateş püsküren Tatlıses eski paylaşımlarını silmeyi unuttu! AKP üyesi türkücü İbrahim Tatlıses, AKP'den ve milletvekilliğinden istifa eden Ahmet Eşref Fakıbaba'yı hedef alan açıklamalarda bulundu. Tatlıses'in eski tweetlerini silmeyi unutması ise gündem oldu.
Müge ve Gülşen'den İbrahim Tatlıses'e sert tepki
Müge ve Gülşen'den İbrahim Tatlıses'e sert tepki İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın düğünü öncesinde yaptığı açıklamalar usta gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın tepkisini çekti.
Ahmet Tatlı'dan son dakika haberi
Ahmet Tatlı'dan son dakika haberi Son dönemde babası İbrahim Tatlıses ile yaşadığı polemikle gündeme gelen Ahmet Tatlı cephesinden flaş haber...
Ahmet Tatlı'dan babasına yanıt: "Artistlik benim mesleğim değil"
Ahmet Tatlı'dan babasına yanıt: "Artistlik benim mesleğim değil" Geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses'i olay yerinde yalnız bırakmayan ilk isim küs olduğu oğlu Ahmet Tatlı olmuştu. İbrahim Tatlıses, küslüğün bitip bitmediği sorulması üzerine "Artist, artist. Geldi, numarasını yaptı gitti" demişti.
Ahmet Tatlı ile İbrahim Tatlıses arasında buzlar eridi mi?
Ahmet Tatlı ile İbrahim Tatlıses arasında buzlar eridi mi? Bodrum'da kaza yapan İbrahim Tatlıses araçta sıkıştığı sırada olay yerine ilk koşan isim küs ve davalık olduğu oğlu Ahmet Tatlı idi.