Dilan Çıtak: "Bir kız çocuğuna yapılan tacizi herkes bilmeli"

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, " Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskı ve tacizi herkes bilmeli" diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dilan Çıtak: "Bir kız çocuğuna yapılan tacizi herkes bilmeli"

İbrahim Tatlıses'in 26 yıl sonra kızı olarak kabul ettiği Dilan Çıtak; Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Şarkıcı "Beni seven herkesten rica ediyorum... Beklemede kalın, açıklayacaklarım ve söyleyeceklerim var. Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskı ve tacizi herkes bilmeli görmeli. Bugün bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir. Ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım" ifadelerini kullandı.


Dilan Çıtak: "Bir kız çocuğuna yapılan tacizi herkes bilmeli"


İDO'DAN "BABAM" PAYLAŞIMI

İbrahim Tatlıses'ten herhangi bir açıklama yapılmazken oğlu İdo Tatlıses babasıyla bir fotoğrafını "Babam" notuyla yayınladı.Dilan Çıtak: "Bir kız çocuğuna yapılan tacizi herkes bilmeli" - Resim : 2


DİLAN'A EŞİNDEN DESTEK

Levent Dörter de "Senin ne kadar merhametli, temiz kalpli, insanlara, hayvanlara elinden ne geliyorsa fazlasıyla yardıma koştuğunu yaşayarak ve görerek tanık olanlardanım. Ailenle olan bağına hayranım ve ne kadar çelme yesen de yıldızlara ulaşmana çok az kaldı. Unutma ki 'Güneş balçıkla sıvanmaz' güzel karım" diyerek eşi Dilan Çıtak Tatlıses'e destek oldu.

 

Dilan Çıtak: "Bir kız çocuğuna yapılan tacizi herkes bilmeli" - Resim : 3