Dilan Çıtak


Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı!
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Ayrıldıkları söylenen çift 'reklamla' döndü
Ayrıldıkları söylenen çift 'reklamla' döndü Uzun süreli ilişkilerinde önce ayrıldıkları ardından bu ayrılığı yalanladıkları haberleriyle gündeme gelen Dilak Çıtak ve Levent Dörter çifti objektiflere takıldı.
Dilan Çıtak'a ani ayrılığın nedeni soruldu
Dilan Çıtak'a ani ayrılığın nedeni soruldu Levent Dörter ile ayrıldıkları iddia edilen Dilan Çıtak, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Dilan Çıtak ve Levent Dörter ayrıldı!
Dilan Çıtak ve Levent Dörter ayrıldı! Daha önce çok kez küsüp barışan Dilan Çıtak ile Levent Dörter, beraberliklerine bir kez daha nokta koydu.
Dilan Çıtak’a 2,5 yıl hapis talebi!
Dilan Çıtak’a 2,5 yıl hapis talebi! İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, geçtiğimiz aylarda pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasını deldi. Şarkıcıya, 3 bin 150 lira para cezası kesildi.
Dilan Çıtak soluğu karakolda aldı!
Dilan Çıtak soluğu karakolda aldı! Şarkıcı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde, yabancı uyruklu turistler tarafından saldırıya uğradı.
Dilan Çıtak ifade verdi
Dilan Çıtak ifade verdi Sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaşan Dilan Çıtak’a ceza kesildi. Tartıştığı polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak ifade verdi.