Dilan Çıtak


Dilan Çıtak ve Levent Dörter ayrıldı!
Dilan Çıtak ve Levent Dörter ayrıldı! Daha önce çok kez küsüp barışan Dilan Çıtak ile Levent Dörter, beraberliklerine bir kez daha nokta koydu.
Dilan Çıtak’a 2,5 yıl hapis talebi!
Dilan Çıtak’a 2,5 yıl hapis talebi! İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, geçtiğimiz aylarda pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasını deldi. Şarkıcıya, 3 bin 150 lira para cezası kesildi.
Dilan Çıtak soluğu karakolda aldı!
Dilan Çıtak soluğu karakolda aldı! Şarkıcı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde, yabancı uyruklu turistler tarafından saldırıya uğradı.
Dilan Çıtak ifade verdi
Dilan Çıtak ifade verdi Sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaşan Dilan Çıtak’a ceza kesildi. Tartıştığı polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak ifade verdi.
Levent Dörter: "Salon tıka basa doluydu"
Levent Dörter: "Salon tıka basa doluydu" Şarkıcı çift Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, Nişantaşı'nda görüntülendi.
Dilan Çıtak’a Covid-19 cezası!
Dilan Çıtak’a Covid-19 cezası! Pazar günü Şişli’de emniyet güçleri tarafından durdurulan şarkıcıya, 3 bin 150 lira para cezası kesildi. Bunun ardından memurlara hakaret ederek görevlerini yapmalarını engelleyen Dilan Çıtak'a cezai işlem uygulandı.
Dilan Çıtak'tan müjdeli haber!
Dilan Çıtak'tan müjdeli haber! Müziğin güçlü seslerinden Dilan Çıtak Tatlıses, sürpriz haberi muhabirlere açıkladı.