Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü?

Dilan Çıtak, “Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti herkes bilmeli” paylaşımının ardından sessizliğe büründü. Bodrum’da görüntülenen şarkıcı, kısa sürede sildiği paylaşımıyla ilgili soruları “Konuşulacak bir şey yok” diyerek yanıtsız bıraktı.

Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü?

İbrahim Tatlıses'in 26 yıl sonra kızı olarak kabul ettiği Dilan Çıtak; Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Şarkıcı "Beni seven herkesten rica ediyorum... Beklemede kalın, açıklayacaklarım ve söyleyeceklerim var. Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskı ve tacizi herkes bilmeli görmeli. Bugün bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir. Ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım" ifadelerini kullandı.


Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü?


İDO'DAN "BABAM" PAYLAŞIMI

İbrahim Tatlıses'ten herhangi bir açıklama yapılmazken oğlu İdo Tatlıses babasıyla bir fotoğrafını "Babam" notuyla yayınladı.Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü? - Resim : 2


DİLAN'A EŞİNDEN DESTEK

Levent Dörter de "Senin ne kadar merhametli, temiz kalpli, insanlara, hayvanlara elinden ne geliyorsa fazlasıyla yardıma koştuğunu yaşayarak ve görerek tanık olanlardanım. Ailenle olan bağına hayranım ve ne kadar çelme yesen de yıldızlara ulaşmana çok az kaldı. Unutma ki 'Güneş balçıkla sıvanmaz' güzel karım" diyerek eşi Dilan Çıtak Tatlıses'e destek oldu.

 

Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü? - Resim : 3


"KONUŞULACAK BİR ŞEY YOK!"

Konuşacağını söylemesine rağmen sessizliğe bürünen Dilan Çıtak Tatlıses önceki akşam Bodrum’da görüntülendi.

Posta Gazetesi'nden Kamil Sümer'in haberine göre soruları “Hiç böyle bir şeye gerek yok” diyerek yanıtsız bırakan şarkıcı, gergin tavırlarıyla dikkat çekti.


Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü? - Resim : 4


“Babanız İbrahim Tatlıses’ten mi şiddet gördünüz?”
sorusu karşısında muhabirlere “Konuşulacak bir şey yok” diyen Dilan Çıtak, eşi Levent Dörter’le beraber aracına bindi.