Bodrum


Kenan İmirzalıoğlu: "Maldivler, Monte Carlo, Miami ve Bali’de de evlerim var" Etiler'de görüntülenen yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu, muhabirleri karşısında görünce şaşkına uğradı.
Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ hakkında karar Bodrum'da düzenlenen rallide arkadaşlarıyla iki kişiyi darbedip bir kişiyi silahla yaraladığı iddia edilen oyuncu Mustafa Üstündağ, 6 saat süren ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ gözaltına alındı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi Kupa törenine oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da karıştığı silahlı kavga gölge düşürdü. 1 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili aralarında oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.
Yasemin Özilhan 1.850 TL'lik ceketiyle poz verdi Yasemin Özilhan, hafta sonunu geçirmek için kız arkadaşlarıyla Bodrum'daki evinin yolunu tuttu.
Bodrum'da bayram rezarvasyonları fiyatları 2 katına çıktı! 12 Mayıs’ta başlayacak Ramazan Bayramı’nda uçak biletleri gidiş/dönüş en az bin TL’ye çıktı. Bayram öncesi 250 TL olan otel fiyatı ise bayram günü tam 1.030 TL’ye çıktı.
Buggy kazasında işadamı Hamdi Akın'a soruşturma Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) eski Başkanı Oğuz Satıcı'nın beyin kanaması geçirdiği buggy (golf arabası) kazasında aracı kullanan ünlü iş adamı Hamdi Akın'ın alkollü olduğu ortaya çıktı.
Kenan İmirzalıoğlu'dan 'Bodrum' yalanlaması Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Ulus'ta görüntülendi.