Bodrum


Bodrum yangını kontrol altına alındı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki yangının kontrol altına alındığını açıkladı. Bölgede soğutma çalışmaları devam ediyor.
Bodrum’da yeni yangın çıktı Bodrum'da öğle saatlerinde başlayan yangının ardından alevlerin yakınında bulunduğu üç otel ve bazı evler tahliye edildi.
Begüm Kütük sevimli yeğeniyle görüntülendi Oyuncu Begüm Kütük önceki gün Ortakent’te görüntülendi. Yeğeniyle denizde oyunlar oynadı.
Bodrum ve Milas'taki yangınlar kontrol altına alındı! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, iki gündür Muğla'nın Milas ve Bodrum ilçelerinde devam eden yangınların kontrol altına alındığını açıkladı. 6 ilde 18 noktadaki yangınlara müdahale ise sürdürülüyor.
Kaya Ersu ve Ebru Yücebaşoğlu'nun nikahsız aşkı Birbirlerine olan aşkları uğruna eşlerinden boşanan Kaya Ersu ile Ebru Yücebaşoğlu'nun yedi yıllık aşkları nikahsız mutlu mesut devam ediyor.
Süreyya Yalçın'ın yangına duyarsızlığı tepki çekti Amerika'daki gösterişli hayatıyla bilinen Süreyya Yalçın, geçtiğimiz hafta eşi Ozan Baran'la birlikte soluğu Bodrum'da almıştı. Yalçın, Bodrum'da başlayan yangın bölgesinde dumanlar yükselirken teknesinde gösteriş pozları verdi. Dumanlara aldırış etmeden verdiği pozları paylaşarak tepki topladı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit arazi arayışında Bir süredir Bodrum'da tatil yapan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, önceki gün Yalıkavak’ta görüntülendi. Gümüşlük’te bulunan lüks evlerinden taşınmak istediği iddia edilen ikili, boş arazileri incelerken görüntülenince iddialar güçlendi.