Bodrum


Deniz Bulutsuz'a şiddet iddiası Ozan Güven'in hayatını alt üst etti! Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle oyuncu Ozan Güven'in 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapisle yargılanması talep edilmiş ve dava açılmıştı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun aşk tatili 2014 yılında Los Angeles'ta evlenen ve sık sık boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen ancak sonrasında aralarındaki buzları eriten Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, Bodrum'da görüntülendi.
Eczacıbaşı çiftinin ifadeleri ortaya çıktı Bodrum Cennetköy'de kendilerine ait arsanın komşu parselinde yer alan ünlü bir holdinge ait inşaat şantiyesine eşi ve silahlı korumaları ile izinsiz şekilde giden Eczacıbaşı Holding patronu Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczacıbaşı hakkında soruşturma başlatılmıştı...
Şantiye basan Bülent Eczacıbaşı’na soruşturma şoku! Silahlı adamlarıyla Bodrum’da bir şantiyeyi bastığı ortaya çıkan Bülent Eczacıbaşı soruşturma şokuyla sarsıldı. Eczacıbaşı ile eşi Oya Eczacıbaşı ve korumalardan Hakan Yılmaz 7 ayrı suçtan şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
Ayta Sözeri Shakira'nın kulaklarını çınlattı Ayta Sözeri ikinci kez Bodrum'da verdiği konserde yaptığı danslar sonrası “Bazen rüyamda kendimi Shakira gibi dans ederken görüyorum” diyerek hayranlarını kahkahaya boğdu.
Bülent Eczacıbaşı, silahlı adamlarıyla şantiye bastı! Türkiye’nin cennet tatil beldesi Bodrum, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczacıbaşı’nı konuşuyor...
Selin Demiratar'ın gönlü Bodrum'da kaldı Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Selin Demiratar önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.