Bodrum


Uyanık iş adamının tatil oyunu
Uyanık iş adamının tatil oyunu Müge Dağıstanlı, plajlarda anlatılan komik bir dedikoduyu kaleme aldı.
Engin Altan Düzyatan: "Yüzümde estetik yok, yaşanmışlık var"
Engin Altan Düzyatan: "Yüzümde estetik yok, yaşanmışlık var" Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan; yüzündeki değişimin sorulması üzerine "yaşanmışlık" yanıtını verdi.
Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu'nun sahnesinde küfür etti
Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu'nun sahnesinde küfür etti Dün akşam Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıkan Yıldız Tilbe daha sonra Kenan Doğulu’nun sahnesine konuk oldu.
Uygun çiftinden son dakika haberi
Uygun çiftinden son dakika haberi Mutlu evlilikleriyle örnek olan şov dünyasının ünlü çifti Gürkan ve Şebnem Uygun; geçtiğimiz Şubat ayında evliliklerinin 20. yılını kutlamıştı.
Bodrum sahillerinde bayram tatili yoğunluğu
Bodrum sahillerinde bayram tatili yoğunluğu Muğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum'da, arife gününden itibaren sahillerde yoğunluk yaşandı. Sıcak havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, denize girerek serinledi.
Bodrum'a 3 günde 175 bin araç giriş yaptı
Bodrum'a 3 günde 175 bin araç giriş yaptı Muğla'nın turistik ilçesi Bodrum'a, Kurban Bayramı arifesinden itibaren tatilci akını başladı.
Kıvanç Tatlıtuğ tatilin tadını çıkarıyor: Denizde şov yaptı
Kıvanç Tatlıtuğ tatilin tadını çıkarıyor: Denizde şov yaptı Yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ, Jetsurf'te ne kadar hünerli olduğunu Bodrum'da gözler önüne serdi.