Bodrum


Bodrum'daki 100 milyonluk miras davasında yeni gelişme Bodrum'da 1998'de vefat eden işadamı Galip Reşat Karakaya'nın kızı olduğunu iddia eden Müjgan Sayın'ın açtığı babalık davası yıllardır sürüyor...
Gayrimenkul zengini kadın kaybolmamış, kaçmış! İzmir'de özel bir bakım evinde kalan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu için kızı Hanzade ve torunu mimar Bige Altınparmak'ın yaptığı kayıp başvurusu boşa çıktı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer İstanbul'u terk etti Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin hamile olması nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesine gitti. İkili, altı ay boyunca İstanbul-Bodrum arası mekik dokuyacak.
Gayrimenkul zengini yaşlı kadın kaçırıldı! Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan mimar Bige Altıparmak geçen hafta özel bakımevinden kaçırılan 86 yaşındaki anneannesi Tülin Enbiyaoğlu ve kaçıranların peşine düştü.
Sıla ve İlker Kaleli soğuk suya daldı! Sıla ve İlker Kaleli çifti Bodrum'a gitti. İkili soğuk havaya aldırmadan saatlerce denize girdi. Aşıklar suyun içinde aşka gelip sarılıp öpüştü. Bir süre yüzdükten sonra da çıktılar.
Bodrum'a demirleyen yatın haftalık kirası 3 milyon Euro! Muğla'nın Bodrum ilçesine dün akşam saatlerinde gelen 136 metre uzunluğundaki, 400 milyon Dolar değerindeki üzerinde iki helikopter pisti bulunan Flying Fox (Uçan Tilki) isimli ultra motor yat ilçede günün konusu oldu.
Zeynep Alkan'dan ağaç dikme kampanyasına destek Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan Bodrum’a bu kez tatile değil ağaç dikmeye gitti.