Bodrum


Dilan Çıtak Bodrum'daki evini depremzedeler için açtı
Dilan Çıtak Bodrum'daki evini depremzedeler için açtı Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı.
112 depremzede Bodrum’a getirildi
112 depremzede Bodrum’a getirildi Kahramanmaraş merkezli 7,7 büyüklüğünde meydana gelen depremin ardından bölgeden tahliye edilen aralarında çocuklarında bulunduğu 112 depremzede Bodrum’a getirildi. Depremzedelerin bir bölümü otele yerleştirilirken, bir bölümünün ise yakınlarına yerleştirildiği belirtildi.
Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi
Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi İş dünyasının ünlü isimlerinden Sevil Sabancı, kızı Melisa Tapan için kesenin ağzını açtı.
Bodrum'da hortum, dolu ve sağanak!
Bodrum'da hortum, dolu ve sağanak! Muğla'nın Bodrum ilçesinde hortum, dolu, rüzgar ve kuvvetli sağanak yaşamı olumsuz etkiledi. Denizde meydana gelen hortum anbean kameralara yansıdı.
Fatma Girik'in Bodrum'da bulunan eviyle ilgili flaş gelişme
Fatma Girik'in Bodrum'da bulunan eviyle ilgili flaş gelişme Yeşilçam'ın efsane ismi Fatma Girik’in ömrünün son otuz yılını geçirdiği Muğla’nın Bodrum ilçesindeki eviyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Fatma Girik'in ölüm yıl dönümünde kabrinin başında sadece kardeşi vardı
Fatma Girik'in ölüm yıl dönümünde kabrinin başında sadece kardeşi vardı Muğla'nın Bodrum ilçesinde Günay Girik, ölüm yıl dönümünde Yeşilçam'ın usta ismi ablası Fatma Girik'in mezarını ziyaret etti. Vefasızlık nedeniyle üzgün olduğunu belirten Girik, "Keşke mezarının başında anılsaydı; ablam daha fazla mutlu olurdu" dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a yumruklu saldırı
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a yumruklu saldırı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a 'eski çalışandan saldırı' iddiası...