Bodrum

Tatil keyfi zehir olan Gül Gölge ilk kez konuştu
Tatil keyfi zehir olan Gül Gölge ilk kez konuştu Eski Tv yıldızı Gül Gölge, iddialara göre geçtiğimiz günlerde köpeği Marko ile birlikte denize girdiği esnada büyük bir şok yaşamıştı.
Mustafa Sandal'dan Eczacıbaşı çiftine ilginç ev hediyesi
Mustafa Sandal'dan Eczacıbaşı çiftine ilginç ev hediyesi Mustafa Sandal, yeni villalarına taşınan Oya-Bülent Eczacıbaşı’na ev hediyesi olarak ne verdi?
Süreyya Yalçın ve Ozan Baran 2 aylık tatil için ne kadar harcadı?
Süreyya Yalçın ve Ozan Baran 2 aylık tatil için ne kadar harcadı? Günlük kombinleriyle ve son dönemdeki zayıflığıyla dikkat çeken Süreyya Yalçın'dan yine çok konuşulacak bir haber geldi.
Hande Yener: "Yeni nesil rütbesini bilecek"
Hande Yener: "Yeni nesil rütbesini bilecek" En az mesleğindeki başarıları kadar dobra ve net açıklamalarıyla da tanınan Hande Yener, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi Son günlerdeki tuvalet pozlarıyla gündemden düşmeyen Zeynep Bastık, geçtiğimiz gün Bodrum’da bir mekanda yeni sevgilisi Ali Can Ayyıldız ve eski eşi Tolga Akış ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.
Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı
Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı Kıvanç Tatlıtuğ’un sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafı gündem oldu. Oyuncunun kucağında poz verdiği çocuğu herkes Kurt Efe sandı ama durum farklı çıktı.
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek Sevilen şarkıcı Hadise; yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor.