Bodrum

Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti
Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti Ali Sabancı'nın, ailesiyle birlikte Yunan adası Leros'ta geçirdiği bot kazasının şoku sürerken sosyete, bir acı haber daha aldı.
Kaya Çilingiroğlu'nun bol Neşe'li tatili
Kaya Çilingiroğlu'nun bol Neşe'li tatili Kaya Çilingiroğlu, yeni sevgilisi Neşe ile Bodrum'da görüntülendi.
Yasemin Yürük'ün neşeli tatili! Şen kahkahalar attı
Yasemin Yürük'ün neşeli tatili! Şen kahkahalar attı Yalıkavak'ta yakın arkadaşıyla birlikte tatil yapan Yasemin Yürük, suda keyifli vakit geçirdi. Kürek sörfü yapan Yürük'ün eğlenceli anları objektiflere yansıdı.
Yasemin Özilhan'ın tatil neşesi! Para ve lüksün keyfini sürüyor
Yasemin Özilhan'ın tatil neşesi! Para ve lüksün keyfini sürüyor Bir zamanların ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, Bodrum tatilini sürdürüyor.
Otomobil devi Porsche'un varisi Felix Porsche sevgilisiyle Bodrum'da
Otomobil devi Porsche'un varisi Felix Porsche sevgilisiyle Bodrum'da 53 milyar dolarlık mirasın vârisi olan Felix Porsche yaz tatili için Bodrum'u seçti.
Bodrum'da büyük su krizi! Bodrum kuruyor!
Bodrum'da büyük su krizi! Bodrum kuruyor! MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, Muğla'ya düşen yağışların azaldığını, yeraltı su kaynaklarının geçtiğimiz yıllara oranla gittikçe düştüğünü ve baraj doluluk oranlarının kritik seviyede olduğunu belirterek su tasarrufu yapılmasına vurgu yaptı.
Trafik kazası geçiren Olgun Şimşek'in sağlık durumu nasıl?
Trafik kazası geçiren Olgun Şimşek'in sağlık durumu nasıl? Muğla’nın Bodrum ilçesinde, ters yönde giden sinema oyuncusu Olgun Şimşek'in kullandığı cip ile otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada Şimşek ve diğer otomobilin sürücüsü yaralandı.