Bodrum

Zeki Müren 26. ölüm yıldönümünde Bodrum’da anılacak
Zeki Müren 26. ölüm yıldönümünde Bodrum’da anılacak Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz sanatçısı Zeki Müren, ölümünün 26’ncı yıl dönümünde, çok sevdiği Bodrum’da anılacak
Oya Başar: "Geçirdiğim kaza biraz abartılmış"
Oya Başar: "Geçirdiğim kaza biraz abartılmış" Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Oya Başar, Bodrum'da yapmış olduğu kaza hakkında, "Burada olduğuma göre ne olabilir ki? Biraz abartılmış bir şey. Halloldu diyelim" dedi.
Irmak Ünal Bali'ye yeni imajıyla döndü
Irmak Ünal Bali'ye yeni imajıyla döndü Bali'ye yerleşen oyuncu Irmak Ünal, yaz aylarını Türkiye'de geçirmişti.
Nilüfer'in TikTok isyanı!
Nilüfer'in TikTok isyanı! Pop müziğin dev ismi Nilüfer, önceki akşam Bursa konserinde sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.
Ebru Yaşar'ın Bodrum konserine ilgi büyüktü
Ebru Yaşar'ın Bodrum konserine ilgi büyüktü Şarkıcı Ebru Yaşar, tüm geliriyle farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin beşincisinin Bodrum Açıkhava'da gerçekleştirdi.
Gülşen'in avukatından "Bodrum" iddiasına yalanlama
Gülşen'in avukatından "Bodrum" iddiasına yalanlama İmam hatip liselilere yönelik sözlerinden dolayı hakkında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklandıktan sonra 'konutu terk etmeme' şartıyla tahliye edilen şarkıcı Gülşen'in, 'ev hapsi'ni Bodrum'da geçirdiği iddia edildi.
Sosyetik Uğur Güven ile ilgili herkesi şaşıran haber!
Sosyetik Uğur Güven ile ilgili herkesi şaşıran haber! Adı Çiğdem Kayalı, Hadise, Ece Sükan ve Yasemin Allen gibi pek çok isimle anılan hızlı çapkın Uğur Güven ile ilgili flaş haber cemiyet hayatını şoke etti.