Bodrum

Bahar Şahin: "Aşkta yüzüm gülmüyor"
Bahar Şahin: "Aşkta yüzüm gülmüyor" Oyuncu Bahar Şahin, arkadaşlarıyla birlikte soluğu Bodrum'da aldı.
Esra Oflaz 97 milyon TL'ye ev aldı!
Esra Oflaz 97 milyon TL'ye ev aldı! Esra Oflazkaya, Londra'da evlenebilmek için tam 4 milyon Sterlin, Türkçesiyle yaklaşık 97 milyon TL harcamış.
Bodrum'da tatil yapmak bu yıl 'imkansız hale' geldi!
Bodrum'da tatil yapmak bu yıl 'imkansız hale' geldi! Yazın yaklaşmasıyla Bodrum, yine gündeme gelmeye başladı... Özellikle lahmacun fiyatıyla artık özdeşleşen Bodrum, yine cepleri yakacak.
Bodrum'da yaşayanlar dikkat! 48 saat boyunca su akmayacak!
Bodrum'da yaşayanlar dikkat! 48 saat boyunca su akmayacak! Muğla'nın Bodrum ilçesine içme suyu sağlayan Geyik Barajı'nın isale hattında meydana gelen arıza nedeniyle 15 mahallede 2 günlük su kesintisi yaşanabileceği belirtildi.
Hande Doğandemir ve Ozan Dolunay tatilin tadını birlikte çıkarıyor
Hande Doğandemir ve Ozan Dolunay tatilin tadını birlikte çıkarıyor Ozan Dolunay, Hande Doğandemir'in de aralarında olduğu arkadaş grubuyla çıktığı Bodrum tatilinde deniz sezonunu açtı.
Bodrum'da yanan orman alanları 21 ay sonra yeşerdi
Bodrum'da yanan orman alanları 21 ay sonra yeşerdi Muğla'nın Milas ilçesi Meşelik ile Bodrum'un Güvercinlik mahallelerinde çıkan, 80 hektar ormanın zarar gördüğü yangınların ardından ağaçlandırılan bölgeler, 21 ay sonra yeşermeye başladı. Gelinciklerin de açtığı bölgede, yeşillenen alan drone ile görüntülendi.
Bahadır Tatlıöz: "Her Tarafım Kırgın"
Bahadır Tatlıöz: "Her Tarafım Kırgın" Müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör kimliğiyle uzun yıllardır sektöre birçok farklı renkte ve tonda projeler sunan Bahadır Tatlıöz; yaşadıkça olgunlaşan kalbinden yepyeni bir şarkıyla sevenlerine Gümüşlük'ten hüzünlü bir 'Merhaba' dedi.