Bodrum

Bodrum'a su veren ikinci baraj da kurudu
Bodrum'a su veren ikinci baraj da kurudu Bodrum’u besleyen Mumcular Barajı’nda su seviyesinin dip seviyeye ulaşmasının ardından baraj kapatıldı. Kenti besleyen bir diğer baraj olan Geyik Barajı’nda da su seviyesi yüzde 13’lerden dip seviyeye düştü. Bu kapsamda, Geyik Barajı’nın da perşembe günü kapatılacağı belirtildi.
Hülya Avşar'ın Hülya Cup'u 22 yaşına girdi
Hülya Avşar'ın Hülya Cup'u 22 yaşına girdi Bu yıl 22'nci kez düzenlenecek olan Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası'nda elde edilen gelir yine başarılı tenisçi çocukların yanı sıra maddi durumu yetersiz başarılı lise ve üniversite öğrencilerine aktarılacak.
Bir dönemin devi olan Yüksel İnşaat'ın lüks villa ve arsaları icradan satılacak
Bir dönemin devi olan Yüksel İnşaat'ın lüks villa ve arsaları icradan satılacak Birkaç yıl öncesine kadar dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firması listesinde yer alan Yüksel İnşaat şimdilerde icra ve iflas davaları ile gündemde.
Bodrum'da deprem meydana geldi
Bodrum'da deprem meydana geldi Muğla'nın Bodrum ilçesinin 20 km açığında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Toygun Atilla yazdı: "Haber kaldırma / silme borsası"
Toygun Atilla yazdı: "Haber kaldırma / silme borsası" Toygun Atilla: "Meğer 'internet gazeteciliğinde' 'haber silme' bir sektör haline gelmiş, parayı veren haberleri kaldırır olmuş. Anlayacağınız bir nevi borsa oluşmuş."
Cennet Koyu harap olacak: "Otel inşaatında 3 ton toz!"
Cennet Koyu harap olacak: "Otel inşaatında 3 ton toz!" CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 5’li çete olarak adlandırdığı Cengiz Holding’in sahibi Mehmet Cengiz, Cennet Koyu’nda yapacağı otelin projesini genişletme kararı aldı.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'ya evlilik soruldu
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'ya evlilik soruldu Geçtiğimiz gün Bodrum'da arkadaşının düğününe katılan Hakan Sabancı ile sevgilisi Hande Erçel, İstanbul'a döndü. Sevgililer, havalimanında objektiflere yansıdı.