İdo Tatlıses


Yasemin Şefkatli'nin fotoğrafı sosyal medyayı salladı Başarılı şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlıkları yapan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından güzellik sırrını açıkladı.
Derya Tuna Yasemin Şefkatli'yi yanından ayırmıyor Derya Tuna, gelini Yasemin Şefkatli ile birlikte Zekeriyaköy'de objektiflere takıldı.
"Sendrom falan kalmadı seninle..." İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ve sevgilisi Yasemin Şefkatli, aşk dolu pozlarıyla beğeni topladı.
Yasemin Şefkatli'ye düğün tarihi soruldu İdo Tatlıses ile evlenmeye yakın olan Yasemin Şefkatli, Bebek'te bir bankta arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi.
Yasemin Şefkatli "İçimde kalmasın" notuyla paylaştı Şarkıcı İdo Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nişanlanmıştı.
Hangi ünlü isim ve nişanlısı korumaların gölgesinde alışveriş yaptı? Ünlü şarkıcı ve nişanlısının korumaların gölgesinde alışveriş yaptıkları dikkatlerden kaçmadı.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş açıklama İdo Tatlıses uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile evliliğe ilk adımı atmıştı.