İdo Tatlıses


Yasemin Şefkatli sürpriz gelişmeyi müjdeledi
Yasemin Şefkatli sürpriz gelişmeyi müjdeledi Geçtiğimiz aylarda İdo Tatlıses ile dünya evine giren Yasemin Şefkatli, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Derya Tuna'dan İdo ve Yasemin'e torun göndermesi
Derya Tuna'dan İdo ve Yasemin'e torun göndermesi Derya Tuna oğlu ve gelinine üstü kapalı torun göndermesi yaptı.
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ekim ayında gösterişli bir düğün ile evlenmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması düğüne damga vurmuştu.
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak Şarkıcı İdo Tatlıses'in güzel eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli balayı için New York’u seçti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, ABD’ye ayak basar basmaz Dolar kuruna göndermede bulunan paylaşımlar yaptı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in gardırobu ortak
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in gardırobu ortak İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile geçtiğimiz hafta dünya evine giren Yasemin Şefkatli, İstinye'de alışveriş yaparken görüntülendi.
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi Geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, dün nikah masasına oturdu. 550 kişinin davetli olduğu düğüne ünlü isimler akın etti.