İdo Tatlıses


Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in düğün tarihi netleşti Geçen yıl Ekim ayında nişanlanan; ancak pandemi yüzünden düğünlerini iki kez ertelemek zorunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, sonunda muradına eriyor.
Aşı yaptırmayan Yasemin Şefkatli Corona virüse yakalandı! Corona virüs aşısı yaptırmayan Yasemin Şefkatli kendini kötü hissedince soluğu hastanede aldı. Şefkatli'nin testi pozitif çıktı... Sevgilisi İdo Tatlıses'in de test sonucu belli oldu.
İdo Tatlıses'in hayali gerçek oldu Single çalışmalarıyla müzik dünyasında yer alan İdo Tatlıses, ilk albümü "Çünkü"yü piyasaya sürdü.
Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik yoluna ilerleyen Yasemin Şefkatli, Bodrum'da tek başına görüntülendi.
İdo Tatlıses'ten Yasemin Şefkatli'ya özel şarkı Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Düğün için doğru zamanı bekliyoruz" Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Kalabalık bir düğün istiyorum" İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, salgın nedeniyle ertelenen düğünleri için konuştu.