İdo Tatlıses

Derya Tuna'nın hayalinde torun var Derya Tuna’nın İbrahim Tatlıses’ten oğlu İdo iki ay önce Yasemin Şefkatli ile evliliğe ilk adımı atıp sözlenmişti.
Yasemin Şefkatli: "İlk 6 ay gizledim" Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığı yapan Yasemin Şefkatli'den konuşulacak açıklama.
Yasemin Şefkatli: "Makyaj ruhun gıdasıdır" İdo Tatlıses ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan Yasemin Şefkatli, yeni pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.
Yasemin Şefkatli'nin fotoğrafı sosyal medyayı salladı Başarılı şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlıkları yapan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından güzellik sırrını açıkladı.
Derya Tuna Yasemin Şefkatli'yi yanından ayırmıyor Derya Tuna, gelini Yasemin Şefkatli ile birlikte Zekeriyaköy'de objektiflere takıldı.
"Sendrom falan kalmadı seninle..." İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ve sevgilisi Yasemin Şefkatli, aşk dolu pozlarıyla beğeni topladı.
Yasemin Şefkatli'ye düğün tarihi soruldu İdo Tatlıses ile evlenmeye yakın olan Yasemin Şefkatli, Bebek'te bir bankta arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi.