İdo Tatlıses

Yasemin Şefkatli nikah öncesi aldığı kiloyla şaşırttı
Yasemin Şefkatli nikah öncesi aldığı kiloyla şaşırttı Şarkıcı İdo Tatlıses, 2017 yazında aşk yaşamaya başladığı güzel yıldız Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin evlilik hazırlıkları sürüyor
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin evlilik hazırlıkları sürüyor Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Tuna, oğlu İdo ve Yasemin Şefkatli'nin Mayıs'taki düğünleri için alışverişe geldiğini söyledi.
Yasemin Şefkatli ve İdo'nun düğünü ertelendi
Yasemin Şefkatli ve İdo'nun düğünü ertelendi İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın çocukları şarkıcı İdo Tatlıses ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
İdo Tatlıses'in tek dileği evlenmek
İdo Tatlıses'in tek dileği evlenmek İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses’in geçen pazartesi doğum günüydü.
Yasemin Şefkatli: "İyi ki doğdun yol arkadaşım"
Yasemin Şefkatli: "İyi ki doğdun yol arkadaşım" Yasemin Şefkatli, 29 yaşına basan nişanlısı İdo Tatlıses'in yeni yaşını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Yasemin Şefkatli: "Günlük D vitamini yüklemesi yapıldı"
Yasemin Şefkatli: "Günlük D vitamini yüklemesi yapıldı" Şakıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığı yapan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından yeni pozlarını yayınladı.
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses paylaşımı
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses paylaşımı Yasemin Şefkatli, şarkıcı nişanlısı İdo Tatlıses ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı.