Pınar Eliçe


Pınar Eliçe: "Mehmet Dinçerler'in yeni aşkını bir de benden dinleyin"
Pınar Eliçe: "Mehmet Dinçerler'in yeni aşkını bir de benden dinleyin" Şarkıcı Hadise'den boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Mehmet Dinçerler'in yeni sevgilisiyle vakit geçirdiği anlar objektiflere yansımıştı...
Pınar Eliçe, Ebru Şallı konusunda net konuştu: "O dayak yendi"
Pınar Eliçe, Ebru Şallı konusunda net konuştu: "O dayak yendi" Manken Ebru Şallı'nın İstanbul'da trafikte eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddia edilmişti.
Pınar Eliçe'den Güven Kıraç'a zehir zemberek sözler
Pınar Eliçe'den Güven Kıraç'a zehir zemberek sözler Ünlü oyuncu Güven Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç’ı bir kadınla aldatmış, ihanetin ardından çift ayrılık kararı almıştı. Kıraç, önceki akşam sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.
Pınar Eliçe'den bomba Aleyna Kalaycıoğlu-Sinan Akçıl yorumu!
Pınar Eliçe'den bomba Aleyna Kalaycıoğlu-Sinan Akçıl yorumu! Müzisyen Sinan Akçıl, 'Survivor'daki başarısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Aleyna Kalayacıoğlu ile müzikal iş birliğine başlamış; 'Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Tilki'yi geçecek' iddiasında bulunmuştu.
Kerimcan Durmaz ile ilgili yeni detay gündeme bomba gibi düştü
Kerimcan Durmaz ile ilgili yeni detay gündeme bomba gibi düştü Hadise ile Mehmet Dinçerler'in boşanmasının ardından yeni detaylar konuşulmaya devam ediliyor.
Reza Zarrab eski aşkı Günel'e mi dönmek istiyor?
Reza Zarrab eski aşkı Günel'e mi dönmek istiyor? Reza Zarrab'ın son paylaşımıyla eski sevgilisi Günel'i kast ettiği iddia edildi.
Burcu Kıratlı'nın görüntülendiği erkek kim çıktı?
Burcu Kıratlı'nın görüntülendiği erkek kim çıktı? Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı'nın görüntülendiği erkek kim çıktı?