Pınar Eliçe


Dilan Çiçek Deniz'e ne oldu? Yüzündeki değişim şoke etti
Dilan Çiçek Deniz'e ne oldu? Yüzündeki değişim şoke etti Yüzünde şaşırtan bir değişime giden Dilan Çiçek Deniz'in 3 hafta önceki haliyle son hali arasındaki değişiklik olay oldu.
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor"
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor" Demet Özdemir bikinili pozunu paylaştı, Umut Evirgen'den yorum gecikmedi. "Sana helal olsun" diyen Umut Evirgen ne demek istedi?
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün"
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün" Pop müzikteki başarısı kadar cesur sahne kostümleri ve paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Hadise'ye eski eşinden taş gelince sanatçı Pınar Eliçe çok sert çıktı.
Hande Erçel - Hakan Sabancı cephesinden nişan töreni atağı!
Hande Erçel - Hakan Sabancı cephesinden nişan töreni atağı! Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkı hızlı ilerliyor... Çift cephesinden yeni bir haber geldi.
Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı!
Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı! Bir süredir düet şarkılarıyla gündemde olan Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay tepki!
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay tepki! Oğuzhan Koç önceki akşam "Söylemezsem Olmaz" muhabiri Mustafa Ağdağ'a yakalandı.
Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkındaki 'köstebek' kim?
Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkındaki 'köstebek' kim? Aşklarıyla magazin gündeminin konuştuğu çift haline gelen Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkındaki 'köstebek' kim?