Pınar Eliçe


Pınar Eliçe'den Çağla Şıkel'in aşkına olay yorum: "Bazen susmak çok şey anlatır"
Pınar Eliçe'den Çağla Şıkel'in aşkına olay yorum: "Bazen susmak çok şey anlatır" Çağla Şıkel uzun süre sonra kalbini aşka açtı, Beyaz Magazin programında Pınar Eliçe bomba yorumlarda bulundu.
Pınar Eliçe'den bomba Selin Ciğerci-Gökhan Çıra açıklaması!
Pınar Eliçe'den bomba Selin Ciğerci-Gökhan Çıra açıklaması! Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın bebek konusu gündemdeki yerini korurken "Beyaz Magazin" programında ünlü sanatçı Pınar Eliçe'den bomba bir açıklama geldi.
Pınar Eliçe'nin yeni klibiyle muhteşem dönüşü
Pınar Eliçe'nin yeni klibiyle muhteşem dönüşü Ses sanatçısı Pınar Eliçe uzun süren sessizligini bozuyor.
Özcan Deniz'in eşi Samar Dadgar hakkında skandal iddia ağızları açık bıraktı!
Özcan Deniz'in eşi Samar Dadgar hakkında skandal iddia ağızları açık bıraktı! "Beyaz Magazin" programında gazeteci Bilal Özcan'ın sanatçı Özcan Deniz'in eşi Samar Dadgar hakkında dile getirdiği skandal iddialar Didem Delen ve Pınar Eliçe'nin ağızlarını açık bıraktı!
Kaan Yıldırım için şok sözler: "Kadınları kullanarak kendisini masum gösteriyor"
Kaan Yıldırım için şok sözler: "Kadınları kullanarak kendisini masum gösteriyor" Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın verdiği röportajda kurduğu bir cümle, yorumcuları ikiye böldü...
'Akil İnsan' Kadir İnanır'a ne oldu? Genç muhabire ağzına geleni söyledi!
'Akil İnsan' Kadir İnanır'a ne oldu? Genç muhabire ağzına geleni söyledi! Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Kadir İnanır torunu yaşındaki TV100 muhabirine skandal ifadelerde bulundu.
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor!
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor! Oyuncu Hande Erçel'in Hakan Sabancı ile birlikte görüntülenmesi bomba yorumları beraberinde getirdi.