Pınar Eliçe

Pınar Eliçe: "Kibariye kanlar içinde kalmış, felaket!"
Pınar Eliçe: "Kibariye kanlar içinde kalmış, felaket!" Mersin'de bir etkinlikte sahne alan şarkıcı Kibariye, üzerine koşan hayranı nedeniyle sahneden düşerek yaralandı.
Pınar Eliçe, Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkına ömür biçti: "Evlenseler bile..."
Pınar Eliçe, Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkına ömür biçti: "Evlenseler bile..." Bir süredir aşk yaşayan oyuncu Hande Erçel ve iş insanı Hakan Sabancı, mutlu beraberlikleriyle magazin gündeminde yer bulmayı sürdürüyor.
Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı
Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın boşanacakları haberi üzüntü yaratmıştı.
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı Neslihan Atagül'ün ile Kadir Doğulu'nun tarikatı ifşalanmış; açık ilişki ve çok eşlilik iddiaları olay olmuştu...
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu; Doğulu'nun Alaçatı'da ortaya çıkan ihanet görüntülerinin ardından Azerbaycan'da aşk tazeledi.
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti!
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti! 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturan ve iki yıl önce baba olan İbrahim Büyükak'ın Alaçatı'da sergilediği görüntüler tepkilere yol açtı.
Kadir Doğulu'nun elinde Neslihan Atagül'ün kaseti mi var?
Kadir Doğulu'nun elinde Neslihan Atagül'ün kaseti mi var? Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti hafta sonu Bakü'de erdikleri samimi görüntülerle 7 yıllık evliliklerinde sorun olmadığını göstermişti.