Ahu Sungur


'Gülümse Kaderine'den erken veda
'Gülümse Kaderine'den erken veda Avşar Film imzalı “Gülümse Kaderine” dizisi FOX’un yaz sezonu öncesi yayın akışına alınmıştı. Ancak havaların da ısınmaya başlamasının ardından televizyon izleme oranları düştü.
'Gülümse Kaderine' çok iddialı geliyor
'Gülümse Kaderine' çok iddialı geliyor Yapımını Avşar Film, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği yeni dizi "Gülümse Kaderine", FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Burak Sergen cephesinden yeni haber
Burak Sergen cephesinden yeni haber Eski eşi Nihan Ünsal ile hukuk savaşı süren Burak Sergen, rol aldığı "Sadakatsiz" dizisine veda etmişti.
Aslı Samat cephesinden konuşulacak haber
Aslı Samat cephesinden konuşulacak haber Avşar Film’in yeni dizisi "Masum ve Güzel"in cast çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Aytaç Çiçek’in yöneteceği, Burcu Överi’in senasryosuna imza attığı dizinin kadrosuna son olarak iki yeni oyuncu katıldı.
Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor
Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor Bugüne kadar birçok unutulmaz dizide önemli rollere hayat veren Ahu Sungur’un yeni projesi merak konusuydu.
Ahu Sungur: 'Bu adamla asla olmaz' dedim ama 6 ay sonra evlendik!
Ahu Sungur: 'Bu adamla asla olmaz' dedim ama 6 ay sonra evlendik! Fatih Altaylı, dün akşamki 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programında örnek evlilikleriyle takdir toplayan oyuncu çift Ahu ve Suat Sungur'u konuk etti.
Ahu Sungur aşı karşıtlarına sordu: "Neden?"
Ahu Sungur aşı karşıtlarına sordu: "Neden?" Deneyimli oyuncu Ahu Sungur, sırası gelip aşı vurulmayan insanlara tepki gösterdi.