Burak Sergen cephesinden yeni haber

Eski eşi Nihan Ünsal ile hukuk savaşı süren Burak Sergen, rol aldığı "Sadakatsiz" dizisine veda etmişti.

Burak Sergen cephesinden yeni haber

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre "Masum ve Güzel" dizisinde baba ve amca karakterlerine hayat veren oyuncular belli oldu.

Avşar Film’in yeni dizisi “Masum ve Güzel”in Bursa’daki yetimhane sahnesinin çekimleri tamamlandı ve İstanbul sahnelerine geçildi. Aytaç Çiçek’in yönettiği diziyi Burcu Över ve ekibi kaleme alıyor. Sude Zülal Güler ve Bahar Şahin’in hayat verdiği Yaren ve Eda adlı yetimhanede büyümüş iki genç kızın hayata tutunma hikâyesini beyazcama taşıyacak olan dizide uzun süredir baba ve amca karakterlerini kimin oynayacağı merak konusuydu.

Rollerin sahibi belli oldu. “Masum ve Güzel”de Yaren’in (Sude Zülal Güler) babasına “Sadakatsiz” dizisinden ayrılan Burak Sergen hayat verecek. Sergen’in kardeşini ise başarılı oyuncu Ertuğrul Postoğlu oynayacak.

Dizide Yaren’in partneri Kanat’ı Doğan Bayraktar, Eda’nın (Bahar Şahin) partneri Cem’i Yalçın Hafızoğlu canlandırıyor. Yakışıklı oyuncu Erkan Meriç Fırat’a, Ahu Sungur Fırat’ın annesine, Mine Tugay onun eltisi Neval’e, Aslı Sümen Ayşegül’e, Bade Arazlı Defne’ye, Nazan Diper Hacer’e, Aslı Samat Hacer’in kızı Nil’e, Gamze Demirbilek Sevim’e, Sevinç Kumaş ise Banu’ya hayat veriyor.