Ahu Yağtu


Cem Yılmaz ve oğlu Kemal'in alışveriş turu
Cem Yılmaz ve oğlu Kemal'in alışveriş turu Ünlü komedyen Cem Yılmaz; eski manken Ahu Yağtu'yla olan evliliğinden dünyaya gelen oğluyla AVM turunda görüntülendi.
Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu'nun adını duyunca ne yaptı?
Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu'nun adını duyunca ne yaptı? Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu ile nafaka krizi devam ediyor.
Didem Uzel'den konuşulan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu açıklaması!
Didem Uzel'den konuşulan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu açıklaması! Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun nafaka savaşı, sosyal medyanın gündeminden düşmezken bir olay yorum da Didem Uzel'den geldi.
Cem Yılmaz - Ahu Yağtu savaşı sürüyor
Cem Yılmaz - Ahu Yağtu savaşı sürüyor Cem Yılmaz'la eski eşi Ahu Yağtu arasındaki nafaka krizi devam ediyor.
Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar"
Emina Jahovic: "Erkek adam ailesine bakar" Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık nafaka tartışması sürüyor. "Ben de aynı sorunu yaşadım" diyen Sırp yıldız Emina Jahovic, erkeklerin nafaka konusunda adam gibi davranmasını istedi.
Cem Yılmaz'a nafaka davasında ret!
Cem Yılmaz'a nafaka davasında ret! Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık (180 bin Türk lirası) nafakanın azaltılıp Türk lirası olarak ödenmesi talebi kısmen kabul edilerek 70 bin Türk lirasına düşürüldüğü mahkeme kararını istinaf mahkemesi reddetti.
Ahu Yağtu ve Kemal'den anne-oğul pozu
Ahu Yağtu ve Kemal'den anne-oğul pozu Ahu Yağtu, komedyen Cem Yılmaz ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal ile sempatik bir poz verdi.