Ahu Yağtu


Ahu Yağtu ve Can Tursan el ele sobelendi
Ahu Yağtu ve Can Tursan el ele sobelendi Ünlü oyuncu Ahu Yağtu, önceki gün Hande Subaşı'nın eski eşi Can Tursan ile ilk kez el ele görüntülendi.
Ahu Yağtu gecelerde fırtına gibi esiyor
Ahu Yağtu gecelerde fırtına gibi esiyor Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, önceki akşam bir erkek arkadaşıyla birlikte Asmalımescit'te görüntülendi.
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt Basın mensupları önceki akşam Etiler'de görüntülenen Cem Yılmaz'a, "Eski eşiniz Ahu Hanım ile olan nafaka davanız hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusunu yöneltti.
Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt!
Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt! Muhabirler Hande Subaşı'na, 2012-2016 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Can Tursan'ın Ahu Yağtu ile görüntülenmesini hatırlattı.
Ahu Yağtu ve Can Tursan köşe kapmaca oynadı
Ahu Yağtu ve Can Tursan köşe kapmaca oynadı Ünlü oyuncu Ahu Yağtu, önceki gün Hande Subaşı'nın eski eşi Can Tursan ile görüntülendi. Etiler'deki bir eczaneye giren Ahu Yağtu ile Can Tursan, fotoğraflarının çekildiğini fark edince ayrı köşelere kaçtı.
Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya ödeyeceği yeni nafaka belli oldu
Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya ödeyeceği yeni nafaka belli oldu Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılıp 40 bin lira olmasını talep ettiği davada karar çıktı.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı O3 Medya’nın Netflix için çekeceği “Merve Kült” isimli filmin hazırlıkları sürüyor. Başrolünü Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın paylaşacağı filmin çekimleri mart sonunda başlayacak.