Aile dizisi


Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya takıntısı mı var?
Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya takıntısı mı var? Çağatay Ulusoy'un rol arkadaşı Sümeyye Aydoğan’ı, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya benzediği için seçtiği iddia edildi.
'Aile' dizisinde şaşırtan sahne: "Yukarı bak yukarı"
'Aile' dizisinde şaşırtan sahne: "Yukarı bak yukarı" Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı 'Aile' dizisindeki yatak odası sahnesi, sosyal medyada gündem oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ'un sağlık durumuyla ilgili üzücü gelişme
Kıvanç Tatlıtuğ'un sağlık durumuyla ilgili üzücü gelişme İkinci sezon bölümleri başlayan "Aile" dizisinde 'Aslan Soykan' karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'un sağlık durumu nasıl?
Canan Ergüder'den rol aldığı "Aile" ile ilgili flaş açıklama
Canan Ergüder'den rol aldığı "Aile" ile ilgili flaş açıklama "Aile" dizisinin Leyla'sı Canan Ergüder "Bu akşamki bölümde Leyla'nın hikayesinde başka bir sayfa açılıyor" sözleriyle karakteriyle ilgili yaşanan değişim hakkında ipucu verdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya reklam filminden servet kazandı
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya reklam filminden servet kazandı 13 yıldır bir jean markasının yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ, aynı markanın 10 yıldır yüzü olan Serenay Sarıkaya ile ilk kez aynı reklam filminde buluşmuştu.
Yüsra Geyik: "Modum düşerse kendimi severim"
Yüsra Geyik: "Modum düşerse kendimi severim" "Aile" dizisinde 'Yağmur' karakterine hayat veren Yüsra Geyik, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan sürpriz atak
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan sürpriz atak "Aile" dizisinde sergiledikleri uyumla çok beğenilen Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'dan sürpriz atak geldi.