Aile dizisi


Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler
Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler "Aile" dizisi 30. Bölümünde ekrana veda edecek. Bu hafta final bölümü için kamera karşısına geçen ekipten Serenay Sarıkaya, kardeşi Yağmur'a hayat veren Yüsra Geyik’in düğününde şarkı seslendirdi.
Oyuncu Alper Çankaya'dan şaşırtan haber
Oyuncu Alper Çankaya'dan şaşırtan haber 'Aile' dizisine 'Bedri' rolüyle dahil olan ve doğal oyunculuğuyla kısa sürede izleyicilerin kalplerinde taht kuran genç oyuncu Alper Çankaya'dan şaşırtan haber geldi.
Oyuncu Emel Göksu'nun vedası yürek yaktı
Oyuncu Emel Göksu'nun vedası yürek yaktı Büyük final öncesi Ay Yapım'ın Show TV için çektiği "Aile" dizisinde kıymetli oyuncu Emel Göksu ekibe sarsıcı bir sahneyle ekibe veda etti.
'Aile' dizisinde beklenmeyen gelişme!
'Aile' dizisinde beklenmeyen gelişme! Ay Yapım’ın 30. bölümünde ekrana veda edeceği söylenen dizisi "Aile"de beklenmeyen yeni bir gelişme yaşandı.
Oyuncu Ayda Aksel'den son dakika haberi
Oyuncu Ayda Aksel'den son dakika haberi 4 bölüm sonra final yapacak olan “Aile” dizisinde Nedret rolüyle seyirci karşısına çıkan usta oyuncu Ayda Aksel ile ilgili son dakika gelişmesi...
Nejat İşler: "Eğer biraz vicdanınız varsa o hesapları kapatın"
Nejat İşler: "Eğer biraz vicdanınız varsa o hesapları kapatın" Sosyal medya platformu X'te Nejat İşler adına açılmış bir hesaptan yapılan paylaşım kısa sürede gündem oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ'un 30 bölüm olarak anlaştığı "Aile" dizisi uzatıldı mı?
Kıvanç Tatlıtuğ'un 30 bölüm olarak anlaştığı "Aile" dizisi uzatıldı mı? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un 30 bölüm olarak anlaştığı "Aile" dizisiyle ilgili gelişme...