Ajda Pekkan


Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı
Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı Serenay Sarıkaya, oyunculuğuyla hayran bıraktı. Ancak o şarkıcılığa göz kırptı. Hedefi ise Ajda Pekkan gibi bir Süperstar olmak... Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın tam 12 yıldır şan dersi aldığı ortaya çıktı.
Ebru Gündeş soluğu mahkemede aldı!
Ebru Gündeş soluğu mahkemede aldı! Şarkıcı Ebru Gündeş, eserlerinin izinsiz şekilde dijital mecralarda yayınlanmasına karşı savaş açtı.
Seda Türkmen'in ünlü yönetmenle aşk yaşadığı ortaya çıktı
Seda Türkmen'in ünlü yönetmenle aşk yaşadığı ortaya çıktı Ünlü oyuncu Seda Türkmen'in, çektiği başarılı projelerle adından söz ettiren yönetmenle aşk yaşadığı ortaya çıktı.
Şehrazat ve Ajda Pekkan'ın muhteşem buluşması gerçekleşti!
Şehrazat ve Ajda Pekkan'ın muhteşem buluşması gerçekleşti! Türkiye’nin en önemli 12 yıldızı tarafından Şehrazat’ın hala çok ünlü ve popüler olan eserlerinin olduğu 'Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı albümü'nün çıkış şarkısı "Aşklayalım" Süperstar Ajda Pekkan tarafından cover olarak yorumladı.
Mor ve Ötesi ile Aleyna Tilki düet yaptı
Mor ve Ötesi ile Aleyna Tilki düet yaptı Rock müzik grubu Mor ve Ötesi ile Aleyna Tilki, Ajda Pekkan'ın 'Yaz Yaz Yaz' şarkısını yeniden yorumladı.
Ajda Pekkan bayramı Bodrum'da karşıladı
Ajda Pekkan bayramı Bodrum'da karşıladı Bayramın ilk günü Bodrum'da sahne alan Ajda Pekkan, sevenlerini coşturdu.
Ajda Pekkan'dan basın mensuplarına yakışıksız tavırlar
Ajda Pekkan'dan basın mensuplarına yakışıksız tavırlar Ajda Pekkan, önceki gün Etiler'deki bir et restoranından çıkarken görüntülendi.