Ajda Pekkan


″Hayvanları Koruma Kanunu″ teklifi Meclis′te "Hükümetin, hayvanları mal ve eşya olmaktan çıkaran, onları canlı bir varlık olarak kabul edip haklarını düzenleyen kanun teklifinin TBMM'ye sunulması, sanat dünyasında sevinçle karşılandı.
Ajda Pekkan 100 bin Euro'ya 'Hayır' dedi Süperstar Ajda Pekkan, Kurban Bayramında sahne alması için Azerbaycan'dan gelen teklife sıcak bakmadı.
Bülent Çavuşoğlu-Etel Sason kaçamağı! Ajda Pekkan’a yanında çalışan biriyle ihanet ettiği iddia edilen eski aşkı Bülent Çavuşoğlu, Bodrum’da ortaya çıktı. İş adamının tatil arkadaşı ise Süperstar’ın bir dönem menajerliğini yapan ve Pekkan’ın işine son verdiği Etel Sason’dan başkası değildi.
Ajda Pekkan'ın Bodrum'da gizli saklı buluşması Ajda Pekkan ile Power TV Genel Koordinatörü Atilla Şen, önceki gün Bodrum ilçesine bağlı Bitez’de bulunan bir restoran çıkışında kol kola objektiflere takıldı.
Bodrum'daki arazi fiyatları, Ajda Pekkan'a aşırı pahalı geldi Pandemi başından beri Bodrum'daki villasında kalan Ajda Pekkan, burada arazi arayışına girmişti.
Ajda Pekkan'ın 'gerginliği' dikkatlerden kaçmadı Önceki gün Bodrum'da arkadaşlarıyla bir araya gelen Ajda Pekkan, yeni görüntüsüyle dikkat çekti.
Ajda Pekkan evine çağırdığı estetisyene botokslarını yeniletti Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde bir mobilya markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti.