Ajda Pekkan


Ajda Pekkan hayranlarıyla tek tek bayramlaştı
Ajda Pekkan hayranlarıyla tek tek bayramlaştı Ajda Pekkan, önceki gün Bodrum’da hayranlarıyla buluştu. Parıltılı kıyafetiyle göz kamaştıran Pekkan, konser sonunda tüm sevenlerini sahne önüne çağırdı, onlara dokunarak bayramlaştı.
Ünlüler bayramda çalışıyor
Ünlüler bayramda çalışıyor Bayram tatili hafta sonundan itibaren başlıyor. Pek çok ünlü, bayram tatilini çalışarak geçiriyor.
Ziynet Sali: "İdolüm Ajda"
Ziynet Sali: "İdolüm Ajda" 'Sana Doyamıyorum' teklisiyle geçtiğimiz haftalarda New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranda yerini alan Ziynet Sali idolünü açıkladı.
Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda servet kazanacak
Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda servet kazanacak Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda ağırlıklı olarak Bodrum ve Kıbrıs'ta sahne alacak. Özel repertuvarlarıyla hayranlarının karşısına çıkacak olan isimler 150 bin lira ile 500 bin lira arası kazanacak.
Ajda Pekkan Kıbrıs'tan 12 milyon TL'ye ev aldı
Ajda Pekkan Kıbrıs'tan 12 milyon TL'ye ev aldı Sık sık Kıbrıs'a giden ve 2017'de Kıbrıs vatandaşlığı aldığını dile getiren Ajda Pekkan, işleri bir adım daha ileriye götürdü. Ünlü şarkıcı Kıbrıs'tan 12 milyon TL'lik ev aldı.
Nilüfer: "Bende Marmaray'a hiç binmedim"
Nilüfer: "Bende Marmaray'a hiç binmedim" Türk Pop Müziği'nin büyük seslerinden Nilüfer, Ajda Pekkan'ın toplu ulaşım açıklamasına benzer bir itirafta bulundu. Önceki gün kızı Ayşe Nazlı ile Nişantaşı'nda görüntülenen Nilüfer, kendisinin de Marmaray'ı merak ettiğini söyledi.
Ajda Pekkan Marmaray'ı çok merak ediyor
Ajda Pekkan Marmaray'ı çok merak ediyor Süperstar Ajda Pekkan, "İstanbul'u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor" dedi ve ekledi: "Mesela Marmaray'ı çok merak ediyorum. Kapalıçarşı, Tahtakale, Galata, Perşembe Pazarı'na gidememek de içimde ukde..."