Ajda Pekkan


Ajda Pekkan Günay'da 'lağım kokusu' krizi mi yaşadı? Hafta sonu Günay Restaurant'ta sahne alan Ajda Pekkan'ın 'lağım kokusu' krizi yaşadığı iddia edildi.
Ajda Pekkan estetikten bin pişman Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun, Ajda Pekkan'ın estetik yaptırmayı sevdiğini ama bacaklarına yaptırdığı liposuction yüzünden pişman olduğunu söyledi.
Bülent Çavuşoğlu’nun ihanetiyle sarsılan Ajda Pekkan'dan itiraf! Pop müziğin dev ismi Ajda Pekkan, geçen ay 2012'den beri aşk yaşadığı Bülent Çavuşoğlu ile ayrıldı.
Risk grubundaki Pekkan kardeşlerin sorumsuz eğlencesi! Yapılan tüm uyarılara rağmen vurdumduymaz bir şekilde eğlenen isimlere Süperstar Ajda Pekkan ve kardeşi Semiramis Pekkan da katıldı.
Ajda Pekkan sarışın bir güzelle aldatıldı! Ajda Pekkan, 2012’den beri aşk yaşadığı Bülent Çavuşoğlu ile ayrıldı. İddiaya göre işadamı, 74 yaşındaki Süperstar’ı sarışın bir güzelle aldattı. Sevgilisi ve yanında çalışan genç güzelin birlikte olduğunu öğrenen sanatçı, ilişkiyi bitirdi. Pekkan, ayrılığın ardından Bodrum'da inzivaya çekildi.
Ajda Pekkan'dan villası için son fiyat: 38 milyon TL! Kovid -19 salgınının ardından bahçeli binalara talebin artmasıyla Ajda Pekkan, yıllardır satmaya çalıştığı Bahçeköy'deki villasını 39 milyon TL'den 46 milyon TL'ye yükselterek satışa çıkardı.
Pekkan kardeşler malikanedeki partide buluştu Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas’ın, eşi FD Dekorasyon Mimarlık ve İnşaat Şirketi sahibi Funda Arkas önceki gece Alaçatı’da deniz kenarındaki muhteşem malikanesinde bir davet verdi.