Ajda Pekkan


Ajda Pekkan 20 bin TL tazminat alacak! Süperstar Ajda Pekkan, şarkılarını ve fotoğrafını izinsiz kullanan şirkete açtığı davayı 10 yıl sonra kazandı.
Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy'un Corona korkusu Süperstar Ajda Pekkan ve Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy bir dizi Corona virüs önlemi aldı.
Ebru Gündeş, Hadise ve Ajda Pekkan'a virüs şoku! Corona virüs yüzünden ünlü isimler bir bir konserlerini iptal etmeye başladı.
Corona virüs nedeniyle iptal edilen etkinlikler Cem Yılmaz Avrupa turnesinin koronavirüs nedeniyle iptal edildiğini sosyal medyadan duyurdu. Yılmaz'ın yanısıra Ajda Pekkan, Aşkın Nur Yengi, İlker Ayrık, Müjdat Gezen ve Ata Demirer gibi isimlerin etkinliklerine de koronavirüs engeli geldi.
Ajda Pekkan - Serdar Ortaç iş birliği 74 yaşındaki Ajda Pekkan, müzik aşkından vazgeçmedi. Yeni bir albüm hazırlığında olan sanatçı, ‘Hem sizleri, hem sahneyi asla bırakmam’ diye konuştu.
Ajda Pekkan'a 4 milyon dublörüne 1.500 TL! Ajda Pekkan bir mobilya markasıyla reklam anlaşması yapmış; bir yıl için 4 milyon TL almıştı. Çekilen ilk reklam filmi Aralık ayında yayınlanmıştı.
Ajda Pekkan'ın yuva yıkan aşkı bitti! Ajda Pekkan 2012'de aşk yaşamaya başladığı Bülent Çavuşoğlu'ndan ayrıldı.