Ajda Pekkan


'Hepsinin yeri ayrı' diyen Ajda Pekkan kıyafetlerini vermeye kıyamıyor
'Hepsinin yeri ayrı' diyen Ajda Pekkan kıyafetlerini vermeye kıyamıyor Yıllardır hem günlük kıyafetleriyle hem sahne tarzıyla adından sıkça söz ettiren Ajda Pekkan’ın gardırobunda bir tarih olduğu ortaya çıktı.
Corona virüsün pençesine düşen Ajda Pekkan'dan son dakika haberi
Corona virüsün pençesine düşen Ajda Pekkan'dan son dakika haberi Corona virüsle savaşan Ajda Pekkan, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.
Ajda Pekkan corona virüsün pençesine düştü
Ajda Pekkan corona virüsün pençesine düştü Ajda Pekkan, önceki gün Bodrum’da sevenleriyle buluşmuş ve söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmıştı.
Pınar Eliçe'den Ajda Pekkan'a hodri meydan: "Belgelerinizle ispatlayın!"
Pınar Eliçe'den Ajda Pekkan'a hodri meydan: "Belgelerinizle ispatlayın!" Beyaz TV’de ekrana gelen “Beyaz Magazin” programında dile getirilen iddiaya göre; Ajda Pekkan evini yaptırdığı müteahhite parasını ödemedi.
Ajda Pekkan'a haciz şoku
Ajda Pekkan'a haciz şoku Sanatçı Ajda Pekkan'ın evini yaptırdığı müteahhite parasını ödemediği iddia edildi.
Ajda Pekkan: "Semiramis beni bu hayattan kurtaracak"
Ajda Pekkan: "Semiramis beni bu hayattan kurtaracak" Ajda Pekkan’ın önceki akşam Kuruçeşme Açıkhava’da verdiği konseri izlemeye gelenler arasında kardeşi Semiramis Pekkan da vardı.
Ajda Pekkan kostümünü kendi tasarladı
Ajda Pekkan kostümünü kendi tasarladı Ajda Pekkan, kendi tasarladığı sahne kostümü ile de tarzını yine konuşturdu. Pekkan, şıklığı ile tam not aldı.