Ajda Pekkan

Ajda Pekkan 13 kişilik orkestrasını neden dağıttı? Daha önce de bir çok kez orkestrasında değişikliğe giden SüperStar Ajda Pekkan 13 kişilik orkestrasını komple dağıtarak Aykut Gürel anlaştı.
Ajda Pekkan Bodrum’da sahne aldı Türk pop müziğinin 'Süperstar' lakaplı sanatçısı Ajda Pekkan, Bodrum’da sevenleriyle buluştu. Antik tiyatroda gerçekleşen konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi.
Yıllar Ajda Pekkan'a teğet geçmiyor mu? Sahnede enerjisiyle dikkat çeken ve geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında hiperaktif olduğunu açıklayan Ajda Pekkan dün sahne aldığı organizasyonda konuşulacak bir yönteme başvurdu.
Madonna Ajda Pekkan'a hayran kaldı! Süperstar Ajda Pekkan 3 milyon TL karşılığında bir dondurma markasının reklam yüzü olmuş, dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’a pozlar vermişti.
Ajda Pekkan işini evine taşıdı Ajda Pekkan, uzun süredir Bahçeköy'de lüks bir villada oturuyor. Şehir merkezinden uzak olduğu ve stüdyoya gidip gelirken çok zaman kaybettiği için evini satmaya çalışan ünlü sanatçı, duruma çareyi bulmuş.
Ajda Pekkan'a gizli operasyon 73 yaşındaki şarkıcı Ajda Pekkan'ın bundan 2 ay önce, Hollywood filmlerini aratmayacak bir gizlilikte yüz gerdirme operasyonu geçirdiği ortaya çıktı.
Ajda Pekkan'ın sevgilisi maço çıktı! Ajda Pekkan, ‘Canın Sağolsun’ şarkısının klibinde giydiği kıyafetler yüzünden sevgilisi Bülent Çavuşoğlu ile kavga etti.