AKP


Silahtaroğlu İnşaat 2 günde 3.1 milyar liralık ihale aldı
Silahtaroğlu İnşaat 2 günde 3.1 milyar liralık ihale aldı AKP 5 ve 6 Temmuz'da sessiz sedasız iki büyük ihale düzenledi. İki ihale de duyuru ilanı yayınlanmadan kapalı kapılar ardında özel olarak davet edilen müteahhitlerle bitirildi. Silahtaroğlu İnşaat ortaklarıyla birlikte iki günde toplam 3 milyar 149 milyon liralık ihale aldı.
Tuğçe Kazaz bir çıkış yolu arıyor
Tuğçe Kazaz bir çıkış yolu arıyor Bir dönemin mankeni Tuğçe Kazaz; Twitter'de sık sık politik yorumlarda bulunarak adından söz ettirmek istiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıllar önceki konuşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıllar önceki konuşması ODA TV'nin arşivden çıkardığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıllar önceki konuşması gündem oldu.
AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş!
AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş! DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli’de yayın yapan TV'ye konuk oldu. Babacan, AKP il binasının bir alt katında bulunan televizyon binasına girişte ve çıkışta AKP’li gençler tarafından protesto edildi.
Tuğrul Türkeş'in kızı da ülkeyi terk etti!
Tuğrul Türkeş'in kızı da ülkeyi terk etti! Barış Pehlivan, bugün kaleme aldığı yazısında AKP'li Tuğrul Türkeş'in kızı ve MHP eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in torunu Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir'in Türkiye'yi terk eden doktorlardan biri olduğunu yazdı.
AKP'li başkandan polis ve jandarmaya galiz küfürler!
AKP'li başkandan polis ve jandarmaya galiz küfürler! Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde AKP'li İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Gökçebey Şoförler Odası Başkanı Kadir Başlı terör estirdi. Başlı, yol kontrolü yapan polis ve jandarma ekiplerine "Ehliyetinin a.... k..."Adam gibi diyorum ki a..... s.....", "S.... git" diyen Başlı ve arkadaşları gözaltına alındı.
AK Parti MYK bugün toplanıyor!
AK Parti MYK bugün toplanıyor! AK Parti MYK bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilecek.