AKP


Çelik: "Netanyahu'nun Cumhurbaşkanımızı hedef alan sözleri yok hükmündedir"
Çelik: "Netanyahu'nun Cumhurbaşkanımızı hedef alan sözleri yok hükmündedir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sivillere karşı hiçbir ayrım gözetmeksizin tarihin en vahşi saldırganlığına imza atan İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alan sözleri yok hükmündedir" dedi.
Yurt dışı telefonların kullanım süresi 180 güne çıkarılacak
Yurt dışı telefonların kullanım süresi 180 güne çıkarılacak AK Parti'li Zafer Sırakaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yapılacak yeni düzenleme ile yurt dışı cep telefonlarına e-Devlet üzerinden 'Geçici haberleşme' için başvuru yapılması durumunda mobil cihazlarını kullanım süresi 2 defaya mahsus olarak 30'ar gün uzatılabilecek" dedi.
TikTok Türkiye Sözcüsü, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda konuştu
TikTok Türkiye Sözcüsü, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda konuştu TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda, sosyal medya platformu TikTok'ta tartışmalara yol açan konular ele alındı. Toplantıda, TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen bir sunum yaptı.
Seçil Erzan'ın ifadelerindeki AKP'li Nuri Köşkdere istifa etti
Seçil Erzan'ın ifadelerindeki AKP'li Nuri Köşkdere istifa etti Fon dolandırıcılığı davasında tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ifadelerinde adı geçen AKP'li Nuri Köşkdere, partisinden ve görevinden istifa etti.
Erol Mütercimler: "Muhalefet AKP'ye hizmet etmeye devam ediyor"
Erol Mütercimler: "Muhalefet AKP'ye hizmet etmeye devam ediyor" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Ekrem İmamoğlu: "Sıfır kaza diye bir ortalama dünyada yok"
Ekrem İmamoğlu: "Sıfır kaza diye bir ortalama dünyada yok" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bu kazalar Ekrem İmamoğlu'nun döneminde olmuyor sadece. Bu kazalar hep vardı. Yine olacak. Yani sıfır kaza diye bir ortalama dünyada yok. Ama şunu biz iddialı bir şekilde söylüyoruz. Bizim dönemimizde kazalar azaldı" diye konuştu.
Erol Mütercimler: "Erdoğan sonsuza kadar Cumhur Reisi kalmak istiyor"
Erol Mütercimler: "Erdoğan sonsuza kadar Cumhur Reisi kalmak istiyor" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.