AKP


Akaryakıt sektörüne 100 milyon TL’ye kadar teminat şartı geliyor AKP'li vekillerin TBMM'ye sunduğu teklife göre, akaryakıt, tütün ve alkol sektöründe faaliyet gösterenlere 100 milyon TL'ye kadar teminat yatırma zorunluluğu getiriliyor. Ödemeyenlere 1 milyon TL'ye kadar ceza ve faaliyet durdurma cezaları verilecek.
AKP’li iki belediye daha yurt dışına dernek üyesi göndermiş Malatya’nın AKP’li Yeşilyurt Belediyesi tarafından Almanya’ya gönderilen 45 kişiden 43’ü geri dönmemesini konuşulurken, AKP’li Arıcak ve Baskil belediyelerinin de derneklerle yapmış olduğu proje kapsamında farklı tarihlerde onlarca dernek üyesini Almanya’ya gönderdiği ortaya çıktı.
AKP’li vekil Ahmet Hamdi Çamlı’dan tepki çeken laiklik açıklaması AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, sosyal medya hesabından ‘Laiklik ihdasının 93. yıl dönümü…’ notuyla bir paylaşım yaptı.
Yılmaz Özdil yazdı: "AKP’yle aranıza mesafe koyun" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...
Kürşat Ayvatoğlu’ndan ‘pudra şekeri’ açıklaması Lüks bir aracın içerisinde uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen ve şatafatlı hayatı dikkat çeken AKP Genel Merkez personeli Kürşat Ayvatoğlu, Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.
AKP dönemi sorgulandı, şok rakam ortaya çıktı! İBB’nin 2017’de 429 milyon liraya Metal Yapı Konut’tan satın aldığı Fatih’teki arazinin güncel değeri 73.2 milyon lira olarak belirlendi. Belediyenin tek kalemlik işlemde uğratıldığı zarar dudak uçuklattı...
Kürşat Ayvatoğlu’nun referansı AKP’nin idari amiri çıktı “Kokain değil pudra şekeri” diyen Kürşat Ayvatoğlu’nun AKP’deki referansı ortaya çıktı. Genel Merkez İdari Amiri Ursavaş’ın, Ayvatoğlu’nun işe alınmasını sağladığı anlaşıldı.