AKP


Milletvekilinin araç kartı Suriyeli’den çıktı Sadece Milletvekillerine verilen ‘’TBMM Araç Kartı’’, Suriyeli bir kişiden çıktı.
Isparta'da afete 1 milyon TL terasa 5 milyon TL Kar yağışının ardından günlerce karanlıkta kalan Isparta’da yollar temizlenmedi. Afet için az bütçe ayıran AKP’li belediye, terasa 5 milyon liradan fazla harcayacak.
'Kavakçı kardeşler skandalı' büyüyor! CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İBB’den 2.1 milyon lira burs alan Ravza Kavakçı’nın yazdığı tezinin, ablası Merve Kavakçı’nın yazdığı tezle birebir aynı olduğunu belirtti. Ağbaba, “Tezin her sayfasında intihal (aşırma) var” dedi.
Nafakada kıstas evlilik süresi olacak Örneğin 3 yılın altındaki evliliklerde 5 yıl, 7 yılın altındaki evliliklerde 5 ile 10 yıl arasında nafaka verilecek...
Nafakada kademeli formül AK Parti MYK toplantısında, bugün çalışmaları tamamlanmak üzere olan nafaka ve spor kanun teklifi masaya yatırılacak.
Market fiyatları ucuzlayacak! Vergi istisnalarının çerçevesi yeniden belirlenecek. Gıda ve temizlik gibi bazı ürünlerde KDV kaldırılacak. Böylece bunlar ucuzlayacak ve vatandaş rahatlayacak.
Halkın gerçek enflasyon oranı yüzde 100'ü aştı! Halkın yüzde 61.5’i enflasyonun yüzde 100’den fazla olduğunu düşünüyor.