AKP


Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kızılay böyle bir çadır satma işine giremez"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kızılay böyle bir çadır satma işine giremez" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gençlerin gündeme dair sorularını yanıtladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Acaba ne oldu da çekildi?"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Acaba ne oldu da çekildi?" Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle ilgili ilk yorum geldi. Erdoğan, "Muharrem İnce ne oldu da çekildi bilemiyorum, üzüldüm. Keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi." dedi.
Vatandaşlık maaşını kimler, nasıl alacak?
Vatandaşlık maaşını kimler, nasıl alacak? AK Parti’nin seçim vaatlerinde detaylar bir bir netleşmeye başlarken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ‘vatandaşlık maaşı’ konusunda milyonları ilgilendiren bir açıklamada bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Bekir Bozdağ'ın sözlerine sert tepki!
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Bekir Bozdağ'ın sözlerine sert tepki! Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Şanlıurfa’dan AKP milletvekili adayı olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın sözlerine tepki gösterdi.
AK Parti'nin Seçim İrtibat Bürosu'nun önünde silah sesleri duyuldu
AK Parti'nin Seçim İrtibat Bürosu'nun önünde silah sesleri duyuldu AK Parti'nin İstanbul Bahçelievler'deki iki ayrı mahallede bulunan seçim bürolarının önünde duyulan silah sesleri polisi harekete geçirdi.
Bakan Varank Togg'u elleriyle yıkadı
Bakan Varank Togg'u elleriyle yıkadı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da katıldığı iftar programından sonra Toog marka yerli otomobille ayrılarak, oto yıkama istasyonuna gitti. Bakan Varank, burada sabunlu süngerle temizlediği aracına su sıkarak elleriyle yıkadı.
Birinci sıradan aday gösterilen dizi oyuncusu AKP'de krize yol açtı!
Birinci sıradan aday gösterilen dizi oyuncusu AKP'de krize yol açtı! Kamuoyunda "Tahsin Paşa" rolü ile bilinen Bahadır Yenişehirlioğlu’nun, partisinin il yönetim kurulu üyelerinin katıldığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) toplantısında yaptığı konuşma partiyi karıştırdı.