Ali Koç


Alişan'dan çok sert sözler: "Kimse sabır taşı değil!"
Alişan'dan çok sert sözler: "Kimse sabır taşı değil!" Fanatik bir Fenerbahçeli olarak bilinen ve mümkün olduğunca Fenerbahçe maçlarını kaçırmayan ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya üzerinden Fenerbahçe başkanı Ali Koç'a sert sözlerle yüklendi.
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu "Kalp Yarası" dizisi için Hatay’da bulunan başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin; Hatayspor-Fenerbahçe maçını tribünden izledi.
Melih Mahmutoğlu ve Damla Çakıroğlu evlendi
Melih Mahmutoğlu ve Damla Çakıroğlu evlendi Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu ile bir dönem sarı-lacivertli formayı da giyen voleybolcu Damla Çakıroğlu hayatını birleştirdi.
Ali Koç espri yapayım derken büyük gaf yaptı!
Ali Koç espri yapayım derken büyük gaf yaptı! Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, Bahçeşehir Koleji ile Fenerbahçe Beko arasında yapılan iş birliği anlaşmasında uzun yıllar unutulmayacak bir cümle kullandı.
Ali Koç'u babası bile sakinleştiremedi
Ali Koç'u babası bile sakinleştiremedi Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, Bodrum'da ortaya çıktı.
Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile polemiğe giren gazeteci işinden oldu
Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile polemiğe giren gazeteci işinden oldu Edin Dzeko transferi haberi nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve televizyoncu Acun Ilıcalı ile polemik yaşayan Sercan Hamzaoğlu işinden oldu.
Acun Ilıcalı'ya hedef aldığı muhabirden olay yanıt!
Acun Ilıcalı'ya hedef aldığı muhabirden olay yanıt! Acun Ilıcalı, Sözcü Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu'nu yalan haber yapmakla suçladı. Sözcü muhabiri Hamzaoğlu; "Beni sindirebileceğini düşünme başkalarıyla karıştırma" yanıtını verdi.