Ali Sunal


Ali Sunal'dan duygulandıran mesaj
Ali Sunal'dan duygulandıran mesaj İkinci kez baba olan Ali Sunal, yaşadığı heyecan ve mutluluğu Instagram’da yaptığı paylaşımla dile getirdi. Ali Sunal, babası Kemal Sunal'a seslenmeyi unutmadı.
Ali Sunal ikinci kez baba oldu
Ali Sunal ikinci kez baba oldu 2018 yılında evlenen ve 2019'da kızları Narin'i kucaklarına alan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ikinci bebeklerine kavuştu.
Kemal Sunal anmasında büyük gerginlik!
Kemal Sunal anmasında büyük gerginlik! Türk sinemasının usta ismi Kemal Sunal, ölümünün 21'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Usta oyuncunun eşi Gül Sunal ve oğlu Ali Sunal, maske takmayıp cep telefonları ile fotoğraf çekmek isteyenleri uyardı.
Ali Sunal'ın aile pozuna beğeni yağdı
Ali Sunal'ın aile pozuna beğeni yağdı Ali Sunal ile Avukat Nazlı Kurbanzade 2018’de evlenmiş, 2019’da da kızları Narin dünyaya gelmişti. Nazlı Sunal ikinci kızlarına yedi aylık hamile.
Sunal çiftinin ikinci bebek heyecanı
Sunal çiftinin ikinci bebek heyecanı Ali Sunal ve eşi Nazlı Kurbanzade, önceki gün Bodrum Gölköy'de objektiflere yansıdı.
Nazlı Kurbanzade: "Hayal ettiğimden çok daha rahat bir anneyim"
Nazlı Kurbanzade: "Hayal ettiğimden çok daha rahat bir anneyim" Tiyatro sanatçısı Ali Sunal'ın eşi Nazlı Kurbanzade, samimi açıklamalarda bulundu.
Ali Sunal: "Corona virüsü ağır geçirdim"
Ali Sunal: "Corona virüsü ağır geçirdim" İkinci kez baba olmaya hazırlanan Ali Sunal, geçtiğimiz günlerde Corona virüse yakalanmış, durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisini evde tamamlayan oyuncu, sağlık durumu hakkında konuştu.