Almanya


Uraz Kaygılaroğlu'nun davasında hapis istemi
Uraz Kaygılaroğlu'nun davasında hapis istemi Uraz Kaygılaroğlu'na hakaret ve tehditvari ifadeler içeren mesajlar atan Derya Ö. hakkında savcılık, "Zincirleme suç saikiyle hakaret" suçundan 3 yıl 6 aya kadar hapsini istedi.
'Öldü' denilen kadın 31 sene sonra ortaya çıktı
'Öldü' denilen kadın 31 sene sonra ortaya çıktı 31 yıl önce ortadan kaybolan ve polisin "öldü" diyerek soruşturmayı bıraktığı kadın yıllar sonra ortaya çıktı ve devlet televizyonuna konuştu.
Almanya'dan rezervasyon 1,5 milyonu aştı; ilk defa Rusları geride bırakacak
Almanya'dan rezervasyon 1,5 milyonu aştı; ilk defa Rusları geride bırakacak Antalya'da nisan ayından sonraki dönem için rezervasyon yaptıran Alman turist sayısı 1,5 milyonu aştı. Turizmciler, Almanların ilk defa hem 4 milyonu aşacağını hem de Rusları geride bırakacağını öngörüyor.
SunExpress: "Yaz rezervasyonlarında artış var"
SunExpress: "Yaz rezervasyonlarında artış var" Almanya'da düzenlenen ITB Berlin turizm fuarında bir konuşma yapan SunExpress CEO'su Max Kownatzki, "Önümüzdeki yaz dönemi için rezervasyonlarımızın geçen yıla kıyasla yüzde 23 daha yüksek olması, Türkiye’ye seyahat etme arzusunun ve talebin çok güçlü olduğuna işaret ediyor" dedi.
Oyuncu Erdal Yıldız Netflix’in "Crooks" dizisinde
Oyuncu Erdal Yıldız Netflix’in "Crooks" dizisinde Son olarak "Gaddar"a Zafer rolüyle konuk olan Erdal Yıldız, Alman yapımı “Crooks” dizisinde 4 Nisan’da Netflix’te yine çok iddialı bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Yurdaer Okur Almanya turnesinde
Yurdaer Okur Almanya turnesinde Usta oyuncu Yurdaer Okur, Nazım Hikmet’in şiir ve mektuplarından sahneye uyarladığı "Ran" oyunuyla Almanya turnesinde ayakta alkışlandı.
Tüm birikimini kaybeden Mustafa Uslu şimdi de Schumacher'in peşine düştü
Tüm birikimini kaybeden Mustafa Uslu şimdi de Schumacher'in peşine düştü Bir filmi icralık diğeri davalık olan yapımcı Mustafa Uslu, tüm birikimini kaybetti. Almanya'ya yerleşmeye karar veren Mustafa Uslu Michael Schumacher’in filmini yapmak için ünlü pilotun eşi Corinna ile görüştüğünü söylüyor.