Almanya


Meryem Uzerli'den Berlin'de gizemli parti
Meryem Uzerli'den Berlin'de gizemli parti Berlin'de yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli önceki gün gizemli bir partiyle 40. yaşını kutladı.
Mersin'de PKK operasyonu: 9 kişi yakalandı
Mersin'de PKK operasyonu: 9 kişi yakalandı Mersin'de terör örgütü PKK'ya yönelik şafak operasyonu düzenlendi. 11 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda 9 şüpheli yakalandı.
Borusan'ın çelik işi ortağı Borusan Mannesmann ortaklıktan çekildi
Borusan'ın çelik işi ortağı Borusan Mannesmann ortaklıktan çekildi Borusan’ın en eski ortaklığı olan çelik işinden Alman devi çekildi. 6 milyar liralık ciro yapan Borusan Mannesmann’da yeni yatırım süreci yaşanıyordu.
Fransa'ya tatile giden Türk doktordan acı haber
Fransa'ya tatile giden Türk doktordan acı haber Almanya’da pedagog olarak çalışan 44 yaşındaki doktor Devrim Kaya Lehmann, tatil için gittiği Fransa Alpleri’nde üzerine ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.
Türkiye sıcakla boğuşurken Avrupa'dan şaşırtan görüntüler
Türkiye sıcakla boğuşurken Avrupa'dan şaşırtan görüntüler Türkiye sıcaklar ve susuzlukla boğuşurken, Avrupa bir aydır dinmeyen yağmurlar yüzünden sellerle ve taşkınlarla uğraşıyor.
Yurda dönen Mete Gazoz mutluluğunu haykırdı
Yurda dönen Mete Gazoz mutluluğunu haykırdı Dünya Okçuluk Şampiyonası erkekler klasik yay kategorisinde şampiyon olan Mete Gazoz, bundan sonraki hedeflerinin 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda hem takım hem ferdi olarak şampiyonluk elde etmek olduğunu dile getirdi.
Yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a duygulandıran destek
Yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a duygulandıran destek "Okçu'nun Yolu" (The Archer) isimli kitabını Mete Gazoz'a adayan dünyaca ünlü Brezilyalı roman ve söz yazarı Paulo Coelho, sosyal medya hesabından "Champion" diyerek Gazoz'u paylaştı.