Almanya


Uğur Şahin ve Özlem Türeci’den Almanya ekonomisine görülmemiş katkı Corona virüsü aşısını bulan Alman girişim BionTech'in Almanya ekonomisinin büyümesine görülmemiş bir katkı sağlayacağı hesaplanıyor. Hesaplamalara göre, Almanya bu yıl BionTech sayesinde ekonomik büyümesini yüzde 0.5 daha artırabilir.
Oyuncu İlyas Salman'dan son dakika haberi Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından deneyimli oyuncu İlyas Salman'dan son dakika haberi...
Gözü dönmüş Afgan sığınmacılardan insanlık dışı cinayet! Almanya, Afganistan'dan gelen sığınmacı iki erkek kardeşin insanlık dışı cinayetiyle çalkalanıyor.
Bahar Şahin Almanya'da sete çıkacak Başrollerinde Bahar Şahin ve Oktay Çubuk'un rol alacağı dijital platformda yayınlanacak olan kod adı 'Duran' dizisinin hazırlıkları devam ediyor.
Şarkıcı Arda Han 160 bin TL ceza! Şarkıcı Arda Han'ın Almanya'dan getirdiği Lamborghini marka lüks aracı, gerekli prosedüre uygun davranılmadığı için bağlandı. 160 bin lira ceza ödedikten sonra arabasına tekrar kavuşan şarkıcı, Almanya'ya gitti.
Mezarlıkta heykel krizi yaşandı! Almanya'da babasının mezarına bir heykel yerleştiren adamın başı derde girdi. Adolf Hitler'e benzetilen heykel, Nazi sembolleri taşıdığı gerekçesiyle kaldırıldı.
Meryem Uzerli İstanbul'a geliyor Meryem Uzerli, önümüzdeki ayın sonunda yeniden İstanbul’a geliyor.