Almanya

Damada 6 milyon lira, geline 4 kilo altın takıldı!
Damada 6 milyon lira, geline 4 kilo altın takıldı! Van'ın Başkale ilçesinde 2 gün 2 gece süren aşiret düğününe yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Kapıkule'den 100 bin gurbetçi giriş yaptı
Kapıkule'den 100 bin gurbetçi giriş yaptı Avrupa'da yaşayan, hem yaz tatillerini hem de Kurban Bayramı'nı memleketlerinde geçirmek isteyen gurbetçiler, Kapıkule Sınır Kapısı'nda yoğunluk oluşturuyor. Yetkililer, Kapıkule Sınır Kapısı'ndan 1 Haziran'dan bu yana 28 bin 325 araçla, 100 bin 543 gurbetçinin ülkeye giriş yaptığını belirtti.
Atiye: "Hiç hamile gibi hissetmiyorum"
Atiye: "Hiç hamile gibi hissetmiyorum" 2018 yılında dünyeevine girdiği Erol Sebebci ile mutlu bir evlilik sürdüren, ikinci çocuğunu bekleyen şarkıcı Atiye, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de görüntülendi.
Almanya'dan vize hamlesi! Yeni nesil işçi göçü nasıl işleyecek?
Almanya'dan vize hamlesi! Yeni nesil işçi göçü nasıl işleyecek? Almanya'nın "yeni nesil nitelikli göçmen yasasının" detayları belli oldu. Schengen vizesinde kriz yaşanırken, nitelikli göçmen için hazırlanan plandaki bazı detaylar öne çıktı.
Göcek'te marina fiyatları Monaco'yu ikiye katladı!
Göcek'te marina fiyatları Monaco'yu ikiye katladı! Yüksek talebe kapasite nedeni ile cevap veremeyen Türk marinalarında fiyatlar artışa geçerken, tekneler de rotayı farklı ülkelere çevirdi. Sektör kapasitelerde yüzde 50 artış ve yatırım talep ediyor.
Almanya'dan Türkiye ile ilgili tartışma yaratacak vize adımı
Almanya'dan Türkiye ile ilgili tartışma yaratacak vize adımı Almanya, Türkiye'deki vize reddi itiraz sürecini askıya aldığını duyurdu.
'Magarsus' dizisi 7. Berlin TV Series Festivali’ne seçildi
'Magarsus' dizisi 7. Berlin TV Series Festivali’ne seçildi Ünlü isimlerin rol aldığı "Magarsus" dünya çapındaki tüm dizi yapımcılarını ve sektörün önde gelenlerinin bir araya geldiği 10-13 Temmuz 2023 tarihlerinde Almanya’da gerçekleştirilecek 7. Berlin TV Series Festivali’nin “Special Mention” kısmına seçildi.