Almeda Abazi


Tolgahan Sayışman: "Kız babası olarak çok duygulandım"
Tolgahan Sayışman: "Kız babası olarak çok duygulandım" Tolgahan Sayışman'ın kardeşi Nil Sayışman, geçtiğimiz günlerde Emre Hançer'le nikah masasına oturdu.
Tolgahan Sayışman'ın kız kardeşi evlendi
Tolgahan Sayışman'ın kız kardeşi evlendi Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın kardeşi Nil Sayışman bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile nikah masasına oturdu.
Tolgahan Sayışman aşkını haykırdı: "Kalbim!"
Tolgahan Sayışman aşkını haykırdı: "Kalbim!" Önceki gün eşi Almeda Abazi ile birlikte kamera karşısına geçen Tolgahan Sayışman, aşkını haykırdı. Ünlü oyuncu, eşine, "Kalbim!" sözleriyle seslendi.
Almeda Abazi'nin acı günü
Almeda Abazi'nin acı günü Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın eşi Almeda Abazi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dedesinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Almeda Abazi'nin kız kardeşi ünlü basketbolcuyla evlendi
Almeda Abazi'nin kız kardeşi ünlü basketbolcuyla evlendi Almeda Abazi'nin kız kardeşi İlda Abazi, basketbolcu Kenan Sipahi ile dünyaevine girdi.
Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'ın kızlarının 40'ı çıktı
Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'ın kızlarının 40'ı çıktı Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin, Haziran ayında dünyaya gelen kızları Alina 40 günlük oldu.
Tolgahan Sayışman: "Doğum çok zorlu geçti"
Tolgahan Sayışman: "Doğum çok zorlu geçti" Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi, ikinci çocuklarını önceki gün kucağına almıştı.