Almeda Abazi


Tolgahan Sayışman'ı ağlatan soru
Tolgahan Sayışman'ı ağlatan soru Yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği "Aynasız Haluk" filmi vizyona giren Tolgahan Sayışman, Cansu Canan Özgen ile 40’ın bu haftaki konuğu oldu.
Sayışman ailesinin maç keyfi
Sayışman ailesinin maç keyfi Yakışıklı aktör Tolgahan Sayışman; eşi ve çocuklarıyla soluğu statta aldı.
Tolgahan Sayışman'ın Aynasız Haluk'u görücüye çıktı
Tolgahan Sayışman'ın Aynasız Haluk'u görücüye çıktı Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Algı Eke ve Sarp Bozkurt'un kadrosunda yer aldığı ‘Aynasız Haluk' filminin çekimleri tamamlandı.
Almeda Abazi'den flaş üçüncü açıklaması!
Almeda Abazi'den flaş üçüncü açıklaması! Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ile evliliğini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Almeda Abazi, ilk olarak Efehan'ı ikinci olarak Alina'yı kucağına almıştı.
Tolgahan Sayışman Almeda Abazi için kesenin ağzını açtı
Tolgahan Sayışman Almeda Abazi için kesenin ağzını açtı Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi’nin doğum günü ve beşinci evlilik yıl dönümleri için kesenin ağzını açtı.
Selin Ciğerci: "Yaz sonu düğünümüz var"
Selin Ciğerci: "Yaz sonu düğünümüz var" Selin Ciğerci, önceki akşam Gökhan Çıra için Nişantaşı'ndaki bir mekanda doğum günü partisi düzenledi. Geceye Tolgahan Sayışman Almeda Abazi çifti, modacı Gülşah Saraçoğlu ve çiftin yakın arkadaşları katıldı.
Tolgahan Sayışman en büyük hayalini açıkladı
Tolgahan Sayışman en büyük hayalini açıkladı Evliliklerinde 5 yılı geride bırakan Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi çiftinin Efehan ve Alina adında iki çocuğu bulunuyor.