Alp Navruz


Alp Navruz: "Üzülerek oynuyoruz"
Alp Navruz: "Üzülerek oynuyoruz" 'Yürek Çıkmazı' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Alp Navruz, rol arkadaşı İrem Helvacıoğlu'yla ilgili konuştu.
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan ile şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, Kuruçeşme'de bir mekandaydı.
Ayça Ayşin Turan Alp Navruz'a engeli bastı!
Ayça Ayşin Turan Alp Navruz'a engeli bastı! Ayça Ayşin Turan’ı aldattığını inkar edip "Dostça ayrıldık" diyen Alp Navruz, iddiaya göre güzel oyuncuyu 25 Ekim'deki 30. yaş gününde aradı.
Ayça Ayşin Turan'ın paylaşımına Alp Navruz'lu yorum
Ayça Ayşin Turan'ın paylaşımına Alp Navruz'lu yorum Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini noktalayan çiftin ayrılık iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Alp Navruz'dan 'ihanet' haberlerine tepki
Alp Navruz'dan 'ihanet' haberlerine tepki Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın önceki yaz “Ada Masalı” dizi setinde başlayan aşklarına nazar değdi.
Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan'ın aşkını bitiren kriz!
Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan'ın aşkını bitiren kriz! Yaklaşık 10 aydır aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan-Alp Navruz çifti, yollarını ayırdı. İkili, birbirlerini sosyal medyada engelledi.
İrem Helvacıoğlu ve Alp Navruz'u buluşturan dizide flaş değişiklik!
İrem Helvacıoğlu ve Alp Navruz'u buluşturan dizide flaş değişiklik! TRT 1'de ekrana gelmesi beklenen 'Cennetin Çocukları' dizisinde son dakika değişikliği...