Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu cephesinde bomba Alp Navruz iddiası!
İrem Helvacıoğlu cephesinde bomba Alp Navruz iddiası! TRT’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinin başında “Cennetin Çocukları” dizisi geliyor.
Alp Navruz sürpriz kararıyla magazin gündemine yerleşti!
Alp Navruz sürpriz kararıyla magazin gündemine yerleşti! Kendisi gibi oyuncu olan Alp Navruz ile aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan, doğal haliyle verdiği pozu Instagram'dan yayınlamıştı.
Ayça Ayşin Turan'dan makyajsız paylaşım
Ayça Ayşin Turan'dan makyajsız paylaşım Kendisi gibi oyuncu olan Alp Navruz ile aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan, doğal haliyle verdiği pozu Instagram'dan yayınladı.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'dan yeni poz
Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'dan yeni poz Yaklaşık 8 aydır aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan-Alp Navruz çifti, objektif karşısına geçti.
Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan uyumlarıyla dikkat çekti
Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan uyumlarıyla dikkat çekti Oyuncu çift Ayça Ayşin Turan, önceki gün sevgilisi Alp Navruz ile Etiler'deki kuaföründen çıkarken görüntülendi.
Ayça Ayşin Turan'ın neşesi yerinde
Ayça Ayşin Turan'ın neşesi yerinde Bir süredir Alp Navruz ile aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan, geçtiğimiz haftalarda sevgilisiyle Bodrum'daydı. Tatilden dönen Turan, Etiler'de görüntülendi.