Alparslan Büyük Selçuklu


Emre Kızılırmak'ın yeni projesi belli oldu
Emre Kızılırmak'ın yeni projesi belli oldu Bir süredir setlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak'ın yeni projesi belli oldu.
Yurdaer Okur'dan rolü için büyük değişim
Yurdaer Okur'dan rolü için büyük değişim Yurdaer Okur dönem dizisinden ayrıldıktan bir hafta sonra çekimlerine başladığı Hakim’deki yeni imajı için uzun saç ve sakallarına veda etti.
Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde beklenmeyen ayrılık
Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde beklenmeyen ayrılık Akli Film imzalı "Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisi pazartesi akşamları reytinglerini silip süpürüyor.
"Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay açıklamalar
"Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay açıklamalar Uzun yıllardır TV ekranlarında ve tiyatro sahnesinde görmeye alışık olduğumuz bir isim, Korel Cezayirli. Bu zamana kadar canlandırdığı her karakterle izleyiciden tam not alan Cezayirli bugünlerde setlerden tiyatro sahnelerine koşuyor.
Fahriye Evcen: "Bir melek beni ziyarete geldi"
Fahriye Evcen: "Bir melek beni ziyarete geldi" Oyuncu Fahriye Evcen uzun bir süre ekrandan uzak kaldıktan sonra geçen Eylül ayında "Alpaslan Büyük Selçuklu" dizisi ile setlere dönmüştü.
TRT'nin iddialı dizileriyle ilgili flaş gelişme
TRT'nin iddialı dizileriyle ilgili flaş gelişme Son yılların en çok izlenen projelerine imza atan TRT’nin projelerinin tatil takvimi belli oldu.
Barış Arduç 'Alparslan Büyük Selçuklu' setinde olay yarattı
Barış Arduç 'Alparslan Büyük Selçuklu' setinde olay yarattı TRT'nin "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisi pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya geliyor.