Alparslan Büyük Selçuklu


Oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen haber
Oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen haber 2014 yılında "Deliha" filminin başrolünü paylaştığı Gupse Özay ile 2020 yılında evlenen bu evliliklerinden geçtiğimiz Eylül ayında bir evlatları dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen bir haber geldi.
Barış Arduç'a yeni 'düşman'
Barış Arduç'a yeni 'düşman' Kısa süre önce baba olmanın sevincini yaşayan Barış Arduç'a yeni 'düşman'
Oyuncu Barış Bağcı'dan şaşırtan haber
Oyuncu Barış Bağcı'dan şaşırtan haber "Diriliş", "Çember" ve Masumlar Apartmanı" gibi bir çok başarılı projede rol alan deneyimli tiyatro sanatçısı Barış Bağcı, rol aldığı “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinden ayrılmıştı.
Oyuncu Barış Bağcı'dan son dakika haberi
Oyuncu Barış Bağcı'dan son dakika haberi "Diriliş", "Çember" ve Masumlar Apartmanı" gibi bir çok başarılı projede rol alan deneyimli tiyatro sanatçısı Barış Bağcı son olarak “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde rol alıyordu...
Öykü Gürman'ın Alparslan heyecanı
Öykü Gürman'ın Alparslan heyecanı 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisinin kadrosuna katılan Öykü Gürman, 3 yıl aradan sonra setlere dönmenin heyecanını yaşıyor.
Fahriye Evcen 2,5 aylık hamile iddiası!
Fahriye Evcen 2,5 aylık hamile iddiası! Mutlu evlilikleriyle sanat dünyasının gözde çiftlerinden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen cephesinden sürpriz iddia...
Alparslan Büyük Selçuklu'da 'tweet silme krizi' mi çıktı?
Alparslan Büyük Selçuklu'da 'tweet silme krizi' mi çıktı? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yapımcısı Emre Konuk’un dizinin başrol oyuncusu Barış Arduç’tan daha önce paylaştığı bir tweeti silmesini istediği iddia edildi. Konuyla ilgili yapım şirketi Akli Film’den açıklama geldi.