ameliyat

Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun aşk dolu halleri
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun aşk dolu halleri Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu önceki akşam objektiflere yansıdı.
Oyuncu Lydia Cemre Özşişman verdiği kiloyla şaşırttı
Oyuncu Lydia Cemre Özşişman verdiği kiloyla şaşırttı "Duy Beni" dizisiyle dikkat çeken Emine'si Lydia Cemre Özşişman yepyeni bir görüntüye kavuştu.
SACİT ASLAN'DAN BODRUM ACIBADEM HASTANESİ'NE TEŞEKKÜR
SACİT ASLAN'DAN BODRUM ACIBADEM HASTANESİ'NE TEŞEKKÜR Geçirdiği safra kesesi rahatsızlığı nedeniyle 1 haftadır Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören; önceki gün geçirdiği başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan Sacit Aslan, sağlık durumuyla yakından ilgilenen Bodrum Acıbadem Hastanesi doktorları ve personeline teşekkür etti.
Mert Yazıcıoğlu'ndan Dilan Çiçek Deniz'e yakın ilgi
Mert Yazıcıoğlu'ndan Dilan Çiçek Deniz'e yakın ilgi Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in hafta sonu omzuna platin takıldı.
Ameliyata alınan Dilan Çiçek Deniz'e sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'ndan büyük destek
Ameliyata alınan Dilan Çiçek Deniz'e sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'ndan büyük destek Uzun bir süredir omzundan rahatsızlık yaşayan Dilan Çiçek Deniz, ameliyat oldu. Bir ay istirahat edecek oyuncuya bu sürede sevgilisi Mert Yazıcıoğlu yardımcı olacak.
Ankara'da 'metaverse' destekli 6'ncı beyin ameliyatı yapıldı
Ankara'da 'metaverse' destekli 6'ncı beyin ameliyatı yapıldı Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nin beyin cerrahları tarafından, 'metaverse' teknolojisi ile görüntüleme yapılarak gerçekleştirilen 6'ncı ameliyatla, 50 yaşındaki kadın hastanın beynindeki tümör alındı.
Böbrekleri iflas eden Fatih Kıral'ın sağlık durumunda gelişme
Böbrekleri iflas eden Fatih Kıral'ın sağlık durumunda gelişme Ünlü mobilya firmasının sahibi Fatih Kıral'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi.