ameliyat

Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl?
Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl? Ünlü televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca geçen günlerde bir trafik kazası geçirmişti. Kazaya sebep olan durumun ünlü sunucunun kendinden geçmesi olduğu anlaşılmıştı.
Eklem ağrılarının en sık sebebi kıkırdak aşınması
Eklem ağrılarının en sık sebebi kıkırdak aşınması Dünyada en sık görülen eklem ağrısı sebeplerinden biri kıkırdak aşınması halk arasındaki tabiri ile kireçlenmedir.
Murat Dalkılıç: "8'inci kez ameliyat oldum"
Murat Dalkılıç: "8'inci kez ameliyat oldum" Şarkıcı Murat Dalkılıç, itirafıyla magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti.
Ünlü oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi
Ünlü oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi Yeşilçam’ın unutulmaz yapımlarından olan "Gülen Gözler" ve "Aile Şerefi" filmlerinde güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri olan Itır Esen sayısız başarılı projede yer almıştı.
Yüzünden ağır yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'dan son dakika haberi
Yüzünden ağır yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'dan son dakika haberi şi Ali Sabancı ile Yunanistan'da geçirdikleri bot kazasında yüzünden ağır şekilde yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'nın, eski görünümüne kavuşabilmek için New York'a gideceği söylenmişti.
Fulden Uras sağlık durumu hakkında bilgi verdi
Fulden Uras sağlık durumu hakkında bilgi verdi Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden, 13 yılda 22 kez operasyon geçiren ve geçtiğimiz günlerde 23'üncü kez ameliyat olup sağ memesini aldıran Fulden Uras, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Fulden Uras: "Acılarım son bulacak"
Fulden Uras: "Acılarım son bulacak" Daha önce meme kanserine yakalanan ve birçok kez ameliyat olan Fulden Uras, sağ memesinin alınacağını açıkladı. Şarkıcı, "Acılarım son bulacak" dedi.