ameliyat

Uzmanı mastopeksi ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı
Uzmanı mastopeksi ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı Prof. Dr. Fatih Doğan, mastopeksi olarak adlandırılan meme dikleştirme ve toparlama işlemiyle; meme ve meme başı çevresindeki fazla derinin çıkarılarak, çevre dokusunun sıkılaştırılıp memenin çevresini yeniden şekillendirilerek daha dik bir görünüm sağlandığını ifade etti.
Settar Tanrıöğen 'Kızılcık Şerbeti'ne geri dönebilecek mi?
Settar Tanrıöğen 'Kızılcık Şerbeti'ne geri dönebilecek mi? "Kızılcık Şerbeti" dizisinin 'Abdullah Ünal"ı Settar Tanrıöğen, geçen Cuma beyin kanaması geçirmiş ve apar topar ameliyata alınmıştı.
Melek Baykal kritik bir ameliyat geçirdi
Melek Baykal kritik bir ameliyat geçirdi 69 yaşındaki sevilen tiyatro sanatçısı Melek Baykal'ın kritik bir operasyon geçirdiği ortaya çıktı.
Settar Tanrıöğen dün bir ameliyat daha geçirdi
Settar Tanrıöğen dün bir ameliyat daha geçirdi "Kızılcık Şerbeti" dizisinin 'Abdullah Ünal"ı Settar Tanrıöğen, geçen Cuma beyin kanaması geçirmiş ve apar topar ameliyata alınmıştı.
Alişan hastaneye kaldırıldı! Ameliyata alınacak
Alişan hastaneye kaldırıldı! Ameliyata alınacak Eskişehir'e konsere giderken rahatsızlanan türkücü Alişan hastaneye kaldırıldı.
Beyin kanaması geçiren oyuncu Settar Tanrıöğen'den son dakika haberi
Beyin kanaması geçiren oyuncu Settar Tanrıöğen'den son dakika haberi "Kızılcık Şerbeti" dizisinde hayat verdiği 'Abdullah Ünal' rolüyle ekrana gelen emektar tiyatro sanatçısı 61 yaşındaki Settar Tanrıöğen dün beyin kanaması geçirmişti.
Kızılcık Şerbeti’nin Apo’su Settar Tanrıöğen acil ameliyata alındı
Kızılcık Şerbeti’nin Apo’su Settar Tanrıöğen acil ameliyata alındı Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde de kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılan usta aktör Settar Tanrıöğen dün gece apar topar ameliyata alındı.