ameliyat

Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti!
Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti! Hakkari'de baş ve diş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğu belirlenip, ameliyat edilen Şilan Temel (26), yaşamını yitirdi.
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı Podyumların sarışın modeli pankreas kanserine karşı sürdürdüğü savaşını ve bundan sonrasında neler yapacağını açıkladı.
Mide küçültme ameliyatına giren genç kız hayatını kaybetti
Mide küçültme ameliyatına giren genç kız hayatını kaybetti İstanbul Bağcılar'da bir hastanede mide küçültme ameliyatı olan 19 yaşındaki Rojin Elveren, hayatını kaybetti.
Oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi
Oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi Dün Koç Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat olan Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Itır Esen'in sağlık durumu kızı Nisan Turgul açıklama yaptı.
Yeşilçam'ın en güzel kızıydı! Itır Esen'den çok üzücü haber
Yeşilçam'ın en güzel kızıydı! Itır Esen'den çok üzücü haber Bir döneme damga vuran ve birçok Yeşilçam filminde rol alan Itır Esen'den çok üzücü haber geldi.
"Melisa Tatlıcı kuryeye çarpıp kaçtı" iddiası!
"Melisa Tatlıcı kuryeye çarpıp kaçtı" iddiası! Şeyhmus Tatlıcı’nın boşanma aşamasında olduğu eşi Melisa Tatlıcı’nın Etiler'de kuryeye çarpıp olay yerini terk ettiği iddia edildi. Kaza sonucu bacağına iki platin takılan kurye, Tatlıcı’dan şikayetçi oldu.
Ameliyata alınan Gülseren Budayıcıoğlu'nun kalbine stent takıldı
Ameliyata alınan Gülseren Budayıcıoğlu'nun kalbine stent takıldı "Kırmızı Oda", "Camdaki Kız", "Masumlar Apartmanı" ve "Yalı Çapkını" gibi son döneme damga vuran dizilere imza atan Gülseren Budayıcıoğlu kalbine stent takıldığını açıkladı.