ameliyat


Şirin Payzın'dan çok üzücü haber! 6 saat süren kritik ameliyat
Şirin Payzın'dan çok üzücü haber! 6 saat süren kritik ameliyat Ekranların bilinen yüzlerinden Şirin Payzın, söyleşi için gittiği Almanya’da restoranda kaza geçirdi. Düşme sebebiyle kalça kemiği kırılan Payzın ameliyat edildi.
Kadir İnanır'dan üzücü haber! İnme geçirdi, hastaneye kaldırıldı
Kadir İnanır'dan üzücü haber! İnme geçirdi, hastaneye kaldırıldı İnme geçiren oyuncu Kadir İnanır'ın hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Hayatını kaybettiği söylenen Kate Middleton hakkında yeni açıklama
Hayatını kaybettiği söylenen Kate Middleton hakkında yeni açıklama Son dönemde İngiliz kraliyet ailesi üzerindeki kara bulutlar dağılmazken, sıcak bir gelişme yaşandı... Sosyal medyada hakkında öldüğü bile iddia edilen Kate Middleton hakkında yeni açıklamalar geldi.
Berna Laçin sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi
Berna Laçin sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi Oyuncu Berna Laçin yaşadığı omurilik sorunu nedeniyle 2 hafta önce hastaneye yattı. Ardından 9 saat süren zorlu bir ameliyat geçirdi. Tekerlekli sandalyeyle hastaneye giren Laçin, yavaş yavaş yürümeye başladı. Oyuncu, "Bir yanım alevler bir yanım çiçekler" dedi.
Liv Hospital Ankara’dan ‘Sağlık Çalışanlarındaki İzler’ sergisi
Liv Hospital Ankara’dan ‘Sağlık Çalışanlarındaki İzler’ sergisi Liv Hospital Ankara, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yapay zekâ destekli ‘Sağlık Çalışanlarındaki İzler’ adlı serginin açılışını gerçekleştirdi.
Berna Laçin'in son görüntüsü yürek burktu
Berna Laçin'in son görüntüsü yürek burktu Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada dokuz saat süren ameliyattan çıktığını aktaran Berna Laçin, doktorunun "Çok çok nadir gözüken bir vaka, bunu ders olarak da okutacağız" dediğini ifade etti.
Settar Tanrıöğen acilen ameliyata alındı
Settar Tanrıöğen acilen ameliyata alındı Bu hafta hastaneden taburcu olması beklenen Settar Tanrıöğen’in dün bir kez daha ameliyat edildiği öğrenildi.