ameliyat


Bige Önal'ın endişeli günleri
Bige Önal'ın endişeli günleri Geçtiğimiz Temmuz ayında altı yıllık ilişkilerini sessiz sedasız sonlandıran oyuncu çift Aras Bulut İynemli ve Bige Önal, ilişkilerine bir şans vermiş ve barışmıştı.
Felçlileri yürütecek tedavi
Felçlileri yürütecek tedavi İsrailli bilim insanları, felçli farelere omurilik implantı yerleştirerek yürümelerini sağladı. Yapılacak klinik deneylerden sonra felçli insanların da iyileşebileceği tahmin ediliyor.
Şarkıcı Zeynep Mansur ameliyata alındı!
Şarkıcı Zeynep Mansur ameliyata alındı! Sevilen şarkıcı Zeynep Mansur'un sağlık durumu merak uyandırdı.
Ahmet Tatlı'nın kritik beyin ameliyatında bilinmeyen gerçek
Ahmet Tatlı'nın kritik beyin ameliyatında bilinmeyen gerçek İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı, 10 gün önce kritik bir beyin ameliyatı geçirmişti.
Ahmet Tatlı sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi
Ahmet Tatlı sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, geçen günlerde zor bir beyin ameliyatı geçirdi. Tatlı, "6 saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı" dedi.
Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi
Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi.
Ebru Yaşar: "Tarifsiz bir acı yaşadım"
Ebru Yaşar: "Tarifsiz bir acı yaşadım" Otomobilinden inerken düşüp diz kapağını kıran şarkıcı Ebru Yaşar, ameliyat oldu. Geçirdiği operasyon sonrası sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendiren ünlü sanatçı, "Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim." dedi