ameliyat


Oyuncu Gizem Güven ameliyata alındı
Oyuncu Gizem Güven ameliyata alındı Ekran efsaneleri arasında giren "Sihirli Annem" dizisinin oyuncularından Gizem Güven sevenlerini endişelendirdi.
Genç adama 'hatalı kanser teşhisi' şoku! Hayatını kararttılar
Genç adama 'hatalı kanser teşhisi' şoku! Hayatını kararttılar Mide ağrısı şikayetiyle kliniğe giden 33 yaşındaki Alican Karabuğa'ya yapılan patoloji testine göre kanser teşhisi konuldu. Başka bir hastanede yapılan testte ise kanser bulunamadı.
İsviçreli bankacının estetik sevdası faciayla bitiyordu
İsviçreli bankacının estetik sevdası faciayla bitiyordu İsviçre'den İstanbul'a gelen 28 yaşındaki bankacı Sanel S., verdiği kiloların ardından kalça kaldırma ve bacak germe estetik ameliyatları için alanında tanınan doktor Atilla H.'yi tercih etti.
Genç adama büyük şok! Sol yerine sağ ayağından ameliyat ettiler
Genç adama büyük şok! Sol yerine sağ ayağından ameliyat ettiler İstanbul'da yaşayan Murat Oktar'a rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede, "Os Trigonum" teşhisi konularak ameliyat olması gerektiği belirtildi. Oktar'ın iddiasına göre doktor, Oktar'ı, sol ayağı yerine sağ ayağından ameliyat etti.
Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti!
Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti! Hakkari'de baş ve diş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğu belirlenip, ameliyat edilen Şilan Temel (26), yaşamını yitirdi.
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı Podyumların sarışın modeli pankreas kanserine karşı sürdürdüğü savaşını ve bundan sonrasında neler yapacağını açıkladı.
Mide küçültme ameliyatına giren genç kız hayatını kaybetti
Mide küçültme ameliyatına giren genç kız hayatını kaybetti İstanbul Bağcılar'da bir hastanede mide küçültme ameliyatı olan 19 yaşındaki Rojin Elveren, hayatını kaybetti.