ameliyat


16 bin lirayı bulamazsa bir ayağını yitirecek Aydın Nazilli'de 29 yaşındaki Oğuzhan Durmaz, 16 bin liralık ameliyat masraflarını karşılayacak gücü olmadığı için ayağını kaybetme riskiyle karşılaştı.
Yıldız Tilbe ameliyat oldu Son günlerde koronavirüs aşısı ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Yıldız Tilbe, operasyon geçirdi.
Bir dizi operasyon geçiren Phil Collins'in elleri tutmuyor Ünlü müzik grubu 'Genesis'in bateristi ve solisti Phil Collins, sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü. Sol elinde sinirleriyle ilgili bir sorun yaşayan 70 yaşındaki Collins, "Artık bu elle bateri bagetini bile zorlukla tutuyorum." diye konuştu.
Fahri Dural'ın oğlu Kaan Dural'ın küçük dilini kestiler! Dural Gayrimenkul şirketinin sahibi Fahri Dural'ın 32 yaşındaki oğlu girişimci Kaan Dural, geçirdiği bademcik ameliyatında doktorların yanlışlıkla küçük dilini kestiklerini ileri sürerek şikâyetçi oldu.
Oyuncu Hülya Duyar'dan son dakika haberi! Son olarak 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Hülya Duyar'ın beyninde tümör olduğu ortaya çıkmıştı. Hülya Duyar hastalığın tespiti ardından apar topar ameliyata alınmıştı.
Mesut Akusta hastaneden taburcu oldu 57 yaşındaki oyuncu Mesut Akusta, geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan evinde beyin kanaması geçirmiş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı.
Tüp mide ameliyatında üzücü son Ankara'da 112 kilo olan ve zayıflamak isteyen 35 yaşındaki Tuba Yalçın'ın tüp mide ameliyatının ardından ölümü, şikayete konu oldu.