Antalya


Merih Demiral ve eşi Heidi Lushtaku tatil için Türkiye'ye geldi
Merih Demiral ve eşi Heidi Lushtaku tatil için Türkiye'ye geldi Kariyerini İtalya'da sürdüren Merih Demiral, geçtiğimiz yıl evlendiği Arnavut asıllı İsviçreli model ve oyuncu Heidi Lushtaku'dan Mayıs sonunda bebek sahibi olmuştu.
Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu?
Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu? "Survivor All Star 2022" yarışmasında mücadele veren Hikmet Tuğsuz finale 3 gün kala yarışmaya veda etmişti.
Anadolu Ateşi’ne izinsiz kazı davası
Anadolu Ateşi’ne izinsiz kazı davası “Aspendos Arena” için verilen yıkım kararının ardından Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan hakkında, “izinsiz kazı” ve “kaçak yapı” iddiasıyla 5 yıl hapis istendi.
Hande Yener Türkiye'nin dört bir yanında konser verecek
Hande Yener Türkiye'nin dört bir yanında konser verecek Hande Yener, ABD turnesini tamamlar tamamlamaz Türkiye'nin dört bir yanında vereceği konser maratonuna başladı.
Jason Statham 'Antalya' sözünü tuttu
Jason Statham 'Antalya' sözünü tuttu Geçtiğimiz yıl film çektiği Antalya için “Hayran kaldım, tekrar geleceğim” diyen Jason Statham, dediğini yaptı.
Burcu Güneş izleyenleri hayran bıraktı
Burcu Güneş izleyenleri hayran bıraktı Burcu Güneş, önceki akşam Alanya'daki bir otelde sevenleriyle buluştu.
Arzu Yanardağ kendi yazdığı filmde başrol oynuyor
Arzu Yanardağ kendi yazdığı filmde başrol oynuyor Arzu Yanardağ "Öldüm Bittim" adlı sinema filminin çekimlerine başladı.