Antalya

Bakanlıktan 'Elmalı' açıklaması Antalya'nın Finike ilçesinde, kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.’nin (10), cinsel istismara uğramasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A., yargılandıkları Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi’nce, üçüncü duruşmada tahliye edilmişti.
Demirel çifti Bodrum'da hasret giderdi Volkan Demirel teknik direktörlük eğitimini tamamlamak için 10 gündür Antalya Side’deydi. Eşi Zeynep Sever Demirel ise kızları Yade ve Yeda ile Bodrum’daydı.
Aslıhan Güner ve Mert Kılıç'ın yıldönümü sevinci Aslıhan Güner ile eşi Mert Kılıç, 8. evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesaplarından paylaştıkları renkli karelerle kutladı.
Aslıhan Güner set öncesi moral depoluyor "Uzak Şehrin Masalı" adlı dizinin çekimleri için Kars'a gidecek olan Aslıhan Güner, set öncesi soluğu tatilde aldı.
CHP Antalya İl Başkanı: "Patara Plajı’na çöktüler" CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, Patara Plajı'ndaki kum hırsızlığını kayıt altına almak isteyen muhafaza memurunun görevden alınmasına sert tepki gösterdi.
Ünlü oyuncuların neşeli tatili sürüyor Tatillerine Kaş’ta devam eden Taner Ölmez ve nişanlısı Ece Çeşmioğlu’na, Meriç Aral ve sevgilisi Serkan Keskin eşlik etti.
Bir dönemin ünlü oyuncusu münzevi hayatı benimsedi Zaman zaman garip sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen bir dönemin ünlü oyuncularından Mehmet Akif Alakurt, köyde münzevi bir hayata geçiş yaptı.